reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

reklama
a tu jest moja mała dzidzia :-) koniec 13 tyg. a to coś małe nad główką to rączka jest i mój gin. się śmiał ze mi macha :-D śliczny widoczek :-)

 
Romcia brzuszek sliczny:tak:Ojejku dwojka dzieciaczku siedzi w Twoim brzuszku ale fajnie, moj M bardzo chcial blizniaki:happy:
 
Dziewczyny brzuszki super, Romcia brzusio jak na 2 maluszki to taki nawet względny masz, ale przy końcu 8/9 m-ca pewnie będzie spory, Pozdrawiam.


[/CENTER]
Ninonka Ty to masz fajnie mezus juz ok 15 w domku, a u nas dopiero po 20 i to od 5 rano:wściekła/y:nawet w soboty:baffled:ale niestety on jest tylko glowa rodziny!!! Dobrze ze jego praca nie jest meczoca i nudnan jezdzi sobie po klientach, gawedzi no jedyny minus dla niego to krawat ktory musi nosic:crazy:


No tak, to trochę wiecej godzin niż mój pracuje, ale cóż takie życie zarówno mojego jak i Twojego męża...
Mój to ma np różnie, bo albo idzie na 6:00 rano, albo na 14:00, albo na 22:00 i po 8 godzin, i bez względu na to czy jest to piątek, poniedziałek czy jakiś dzień weekendu, musi iśc do pracy i tyle. ehhhhh może kiedyś w naszej POLSCE się poprawi, bo pieniądze za taką charówę marne....
:-(
 
reklama
Do góry