reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

:) henrietta5 to mój oczywiście brzuch, niestety, tak jak wiele razy pisałam, wolałabym, aby był mniejszy o wiele, bo już cieżko, a tu jeszcze ok 20 tyg przede mną! pewnie w 9 mies będę go na taczce wozić:) Każdy poza tym pyta sie, czy oby nie bliźniaki:)
Zaraz do tamtych zdjeć dodam zdjecie z poprzedniej ciaży dla porównania:)

 
reklama
szyszunka- moja teściowa opowiada, że jak była z moim mężem w ciąży, to brzuch sobie rękami podtrzymywała, a do pracy- chociaż miała 10 min piechotą, woziła się samochodem, bo bała się, że nie doniesie:-D:-D:-D przy pozostałych dzieciach takich cyrków nie miała:-D:-D

ja w poprzedniej ciąży też miałam spory brzuszek... i dziecko z pomiarów też duże wychodziło- bo mała miała bardzo długie nogi... a okazało się, że jedyne 3700 ważyła:-), w każdym razie, przez tę podejrzewaną niewspółmierność porodową (ja ma dość wąskie biodra) miałam cc:rofl2:
 
Szyszunka ale masz duzy brzuszek, nie wierze!!!!!:szok::rofl2: sliczny :tak::happy:ojejku ale masz fajnie, u mnie nic:sorry2:
ALe jaki spiczasty na chlopczyka hehe;-)
Podobno brzuszek przy drugiej ciazy szybciej sie uwidacznia i szybciej rosnie:tak:
 
szyszunka sliczny brzuszek ;-)Niesamowicie duzy jak na 'swoj wiek' hehehe:tak: Ja tez slyszalam,ze w drugiej ciazy brzuszek jest zazwyczaj wiekszy,ze wzgledu na rozciagnieta juz macice i takie tam. Ja tez mam wiekszy w tej ciazy :-)

Eh ta ciaza, tak to kazdy sie boi,ze przytyje a w ciazy kazdy czeka na swoj wielki brzucholek!! :-D:-D:-D
 
To prawda, brzuszek duży, z rana jeszcze da sie wytrzymać, jest miękki, mały, nienapchany żołądek, wiec jest ok, ale wieczorem....same widzicie...wolałabym mniejszy, ale nie poradzę chyba nic, jedyne co, to nie obżeram sie słodyczami jak w poprzedniej ciaży, staram sie dużo jeść owoców, gotowanego na parze.....ale chyba tylko tyle mogę, no i plecy czasem siadają, wiec zakupiłam i czekam na pas ciazowy podtrzymujący, bo trafiła sie fajna oferta, a potem coraz cieżej będzie juz tylko.
Dzieki za miłe słowa!
 
:) henrietta5 to mój oczywiście brzuch, niestety, tak jak wiele razy pisałam, wolałabym, aby był mniejszy o wiele, bo już cieżko, a tu jeszcze ok 20 tyg przede mną! pewnie w 9 mies będę go na taczce wozić:) Każdy poza tym pyta sie, czy oby nie bliźniaki:)
Zaraz do tamtych zdjeć dodam zdjecie z poprzedniej ciaży dla porównania:)
dobry pomysł z ta taczką a mam taką na ogródku u babci może pożyczy:-D, fajnie masz przynamniej wszyscy ci miejsca ustępują a ja mój wypycham w kolejce i nikt nic nie zauważa:no:
 
Szyszunka śliczny brzusio!! Widać ze dzidzia rośnie zdrowo:-D Ja rano tez mam mniejszy, a wieczorem taki już napakowany, na początku to myślałam że coś nie tak sie dzieje, ale skoro Wy też tak macie:-D
 
szyszunka brzusio przepiękny!! Szkoda tylko, że już Tobie dokucza, bo normalnie nic tylko z dumą pokazywać!! :-D
Ja to szczególnie Ciebie podpatruję, bo mamy ten sam termin. Ale mój jest dużo mniejszy. Pewnie dlatego, że to pierwsza ciąża...;-)
 
reklama
Do góry