reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia Zdjęcia Zdjęcia: brzuszki mamusie i bobaski

Hej kobietki ale macie śliczne brzusie ja mieszczę się tak po środku, ani mały ani duży, muszę mojego pana poprosić co by pamiątkowe foto zrobił. Pozdrawiam.
 
reklama
Hej hej :) A to moj brzusio w 12 tyg, podkreslam,ze sie plackow najadlam! :-D:-D:-D
 

Załączniki

  • HPIM4567.jpg
    HPIM4567.jpg
    15,4 KB · Wyświetleń: 88
placki nie placki ale brzusio fajniutki!!:-D
Kurczę tylko Wy wszystkie macie jakoś tak fajnie.... wyżej te brzuszki, a mi jakoś tak na dole rośnie :confused:
 
Jagoodka mój to jakiś taki rozlany :) Ja tez podziwiam te wasze brzuszki, sa taie kształtne a mój raczje idzie w góre i w boki, ja to jakaś dziwna jestem:p
 
Sarenka na boki też mi idzie! Dlatego dałam zdjęcie w sweterku, bo w negliżu wyglądam po prostu na mocno przytytą a nie ciężarną ehhh :sorry2:
 
no to teraz znów mój brzuchal z dokładnych 16 tygodni.
Niestety po poprzedniej ciaży zostały mega rozstępy które powoli zaczynają być widoczne:(
drugie zdjecie, to brzuch wieczorny, najedzony po imprezce, wiec mega duży:)

Skoro nie wierzycie i dla porównania dodaję zdjecie z poprzedniej ciaży z 25 tyg:)
 

Załączniki

  • 17tydz.jpg
    17tydz.jpg
    27,5 KB · Wyświetleń: 65
  • 17tydz1.jpg
    17tydz1.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 68
  • 25.jpg
    25.jpg
    8,5 KB · Wyświetleń: 63
Ostatnia edycja:
reklama
Szyszunka - no brzusio niesamowicie duży! Śliczny!
A co do mego "brzuszka" - to mam go troszkę z przodu, ale większa jego część znajduje się nad bioderkami, hehehe Takie Tłuszczykowo:-D:-D:-D
 
Do góry