reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Ja też przy pierwszej ciąży czopa nie zauważyłam, ale położna ostatnio mi mówiła, że może on wyjść nawet miesiąc przed porodem.
 
ooo matko. Dobrze, ze piszecie bo ja myslalam, ze czop wychodzi tu przed porodem-jak wody. I dostalabym zawalu jakby mi dzisiaj wyszedl:)) dobrze wiedzieć, ze moze wczesniej...
 
Marcysia z pierwszym wypadl mi chyba na 2 dni przed porodem a przy drugim nie zauwazylam ale mlody ekspresem wylazl wiec moze gdzies po drodze stracilam takie cudo :D
Nie panikuj a jakbys czyms sie martwila albo cos zaczeloby sie dziac to smigaj do szpitala :)
 
myszkajoasia - daj znać jak wizyta.


Da się nie zauważyć sączących się wód? One mogą np powoli wyciekać kilka dni? Zapomniałam zapytać mojego gina a mam wrażenie od kilku dni że jakoś mi mokro. I teraz nie wiem w sumie czy sikam w majtki czy co to w ogóle może być :zawstydzona/y:.
 
Marcysia nam na szkole rodzenia mówili że odchodzi 2, 3,4 tygodnie przed porodem, ale u każdego inaczej . Tak jak dziewczyny piszą nie którym odchodzi w trakcie porodu a innym parę dni przed. A kiedy masz następną wizytę ??

Martucha gratki wizyty ładna waga niuni :)

Myszka jak tam wizyta ??

Sesii z wodami ciężko powiedzieć mojej koleżanki wody się sączyły ale to w 39 tygodniu, pojechała po 2 dniach na ip bo nie wiedziała że to wody i już ją zatrzymali.
 
Ostatnia edycja:
reklama
My też po wizycie. Wszystko w porządku, wszystko na miejscu, waga + 8,5kg, a Adaś ma - uwaga, uwaga - 2500g! Będzie kawał chłopa, niech drżą serca Waszych córeczek :-)

Marcysia, czopem się nie martw, czytałam w mądrej książce, że to sprawa indywidualna. Zazwyczaj wychodzi 1-2 tyg przed porodem, ale może też wyjść miesiąc przed.

Martucha - gratulacje :)
 
Do góry