reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Sesi za niedługo będziemy obstawiać która zapoczątkuje czerwcówki 2015, masz dużą szansę zacząć.
Planowane cc ma ten atut że wiadomo kiedy, chociaż myślę że stresu to nie zmniejsza :-D
 
Sesi
Gratki udanej wizyty :-) widzisz rosnie mala a to najwazniejsze :-) ja bede miec cc kolo 20 maja wwiiec witaj w klubie :-) w pn za tydzien powinnam juz znac date bo dostane ostatnie l4 :-)
 
Hej ja po wizycie wczorajszej,mala wazy 1383 g byl to rowno 30 tydzien w zwiazku z czym od dzis zaczynamy juz 31, maluda jest na tylnej scianie i pani doktor powiedziala ze chowa sie za gleboko tak wiec nie ukazala nam sie w 4d kolejna wizyta 18 maja, za miesiac juz z ktg a pozniej co dwa tygodnie
 
Erzsebeth to dobrze że ok jest :-) a niunia malutka to lżejszy poród będzie :-D

Sesi waga świetna :-D no i cc w maju :-)

Missiiss ty ok20 maja? :-O
 
Myszkajoasia tez tak podchodze, lzej bedzie mi urodzic 3 kilo niz 5 :) zreszta zapowiada sie kruszyna po rodzicach, przy urodzeniu ja wazylam 2800 a narzeczony 2750
 
reklama
Do góry