reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Myszkajoasia ale duży bobas juz! Super! :)
współczuję Ci, że musisz iść do szpitala po świętach, no ale dla zdrowia dzidziusia nie ma wyjścia. Jesteśmy z Tobą!
 
reklama
Młody waży 1990 :-O i niestety szyjka mi się skraca i po świętach idę do szpitala.. Ech...

Ale ładna waga! A ile długości ma twoja szyjka?


Ja dzisiaj po wizycie . Lekarz zbadał mnie i stwierdził to co ostatnio , że szyjka twarda i zamknięta i spokojnie ma jakieś 2 cm i żeby się nie martwić co innego gdyby robiło się rozwarcie. Mam nadal brać magnez ale i 3 razy dziennie po 1 tabletce nospy. Kolejna wizyta za miesiąc wtedy będą wykonywane pomiary dziecka. Od początku ciąży przytyłam 10,5 kg jak na razie :D

Jeszcze przed wizytą w maju idę do innego lekarza ale tylko na usg . Byłam u niego w 11 tygodniu, 21 i teraz pójdę w 30 tygodniu po to aby mieć 2 opinie. Właśnie sprawdziłam , że na opisie usg od tego lekarza mam zmierzoną szyjkę ale zwykłym usg przez brzuch. Poproszę go aby teraz też mi zmierzył bo mój lekarz badaniem ręcznym sprawdza czy wszystko ok więc nie wiem czy szyjka skróciła się czy nie od tamtego czasu.
 
Młoda ma 1400 :-(. Przybrała w tym miesiącu 350g czyli strasznie mało. I i tak mam wątpliwości czy jej dobrze ten łepek zmierzył, bo tydzień temu wyszły wymiary jak w 29 tygodniu teraz niby jak 31. Reszta pomiarów kiepsko, wszystko do tyłu 1,5 - 2 tygodnie.
20.04 mam kolejną wizytę i pomiary, jeśli coś będzie 3 tygodnie za małe to czeka mnie szpital aż do porodu. Muszę ogarnąć całą wyprawkę w dwa tygodnie bo w sumie jeszcze nic nie mam.
 
MyszkaJoasia - gigant dzidzia! Pięknie! Dwa razy musiałam przeczytać, bo to mój rok urodzenia i nie ogarnęłam na początku :)
Przykro mi, że kładą Cię do szpitala.. A jak długą masz szyjkę? Mam nadzieję, że Cię szybko podreperują i wypuszczą do domu ;*
 
Myszkajoasia super waga:) ale może też przez to skraca CI sie ta szyjka:(
Sesi z tego co piszesz w tydzień Twoja córeczka przybrała prawie 300g:) najważniejsze ze rośnie, w swoim tempie ale rośnie:)
 
Młoda ma 1400 :-(. Przybrała w tym miesiącu 350g czyli strasznie mało. I i tak mam wątpliwości czy jej dobrze ten łepek zmierzył, bo tydzień temu wyszły wymiary jak w 29 tygodniu teraz niby jak 31. Reszta pomiarów kiepsko, wszystko do tyłu 1,5 - 2 tygodnie.
20.04 mam kolejną wizytę i pomiary, jeśli coś będzie 3 tygodnie za małe to czeka mnie szpital aż do porodu. Muszę ogarnąć całą wyprawkę w dwa tygodnie bo w sumie jeszcze nic nie mam.

Ja także uważam , że najważniejsze jest to ,że przybiera na wadze. A może termin zapłodnienia jest źle obliczony?
 
Sesi
A ktory ty masz tydzien? Bo ja tez zrozumialam ze bylas tydzien temu na wizycie i piszesz 350 gram ze przybrala a to w tydzien bardzo duzo by bylo.

Mysza
Bedzie dobrze juz koncowka :-)
 
Dziś skończyłam 31 tydzień.
Ciężko powiedzieć ile dokładnie przybrała bo tydzień temu byłam na wizycie u innego lekarza, a każdy liczy inaczej. Na początku marca warzyła 1040g, teraz 1400 - tak mierzy mój prowadzący i tego się będę trzymać. Za 2 tygodnie kolejne pomiary i zobaczymy. Podtuczę ją tym białkiem i może dociągnie do 2 kg w dniu porodu.
 
myszka już koncówka! weź laptopa do szpitala to będziemy Cię wspierać w trudach :D piękne duże dziecię :)
 
reklama
Sesi
Ja wlasnie tak mialam jak jadlam kasze manna jajka i kuraka to wiekszy przyrost wagi malej byl. Nie wiem czy to zasluga tego czy zbieg okolicznosci ale sprobuj. Ja musze moja tez podtuczyc ale mysle ze po swietach to chyba ja bede bardziej podtuczona niz mloda. Bedzie dobrze nie martw sie kochana!:-)
 
Do góry