reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

ojej, dziewczyny przerabane macie z tym lezeniem. Ale tak jak mowisz mamma-mila wszystko dla maluszka.
ja przez usg to juz daaawno nie mialam nic mierzone, mam nadzieje. ze.teraz.sprawdzi. Zawsze sprawdza tylko czy twarda i zamknięta.

mój synuś sie chyba na mnie obraził bo zafundowalam mu 800km samochodem wczoraj;)Ja czulam sie wrecz wysmienicie jak na ten etap ciąży, ale pod koniec drogi.maly stawial mi sie w brzuchu juz w poprzek. takiego kopania jeszcze nie bylo. Ale dzisiaj juz spokojnie
 
reklama
Ja tez nospowa i to kupilam sobie forte oczywiscie. W szpitalu tez mi ja podawali;-)

Mamamila
Ja to samo przelezalam 1 trymestr czesc 2 i teraz chyba do konca :-\

Karina
800 km :Oo_O to ja bym chyba juz urodzila ;-)
 
Mammamila- odpczywaj jak lekarz kazał to trzeba;) moze okaże za 2 tyg sie ze szyjka znowu ma 4 cm. Ja tak mam. Raz ma 4,5 taz 4 cm, potem 4,2.... W poprzedniej ciąży miałam 4 skróciła sie do 3 cm potem znowu miała 4 cm.... Pod koniec ciąży ponad 4... Jak zamknięta to bardzo dobrze. Moj lekarz zawsze to powtarza jak twarda i zamknięta to dobrze. Juz nawet o długość sie nie pytam..... Chociaż mam nawet teraz patrzę w karcie ciąży podana długość szyjki^^ na każdej wizycie wpisuje :D tak uważnie śledzę co tam napisane :D
 
Ostatnia edycja:
mamma-mila Pierwszy trymestr i połowę drugiego spędziłam leżąc na kafelkach w łazience (albo z wiadrem w łózku) więc też miałam nadzieję że w trzecim sobie odbiję. Pojawił się brzuszek, chciałoby się go jakoś ładnie odziać i "pochwalić" się nim na zewnątrz. No ale niestety leżę w drechach, bo przecież jak mam cały dzień na tej kanapie wegetować to sukienki nie włożę, z domu się nie ruszę, a brzuchem mogę się cieszyć co najwyżej oglądając go w lustrze.
 
Musimy byc wytrzymałe! Ja naprawdę podziwiam Was ze leżycie tak długo.Ja leżę drugi dzień i juz mnie cos trafia..Zaczęłam w weekend prac ubranka i chciałabym wszystko poprasować a tu nie mogę:(
Maz jest cały czas ze mną,wszystko za mnie robi,każe mi leżeć i tyle.
A tu święta przed nami,na szczęście jedziemy do rodziny,ale w sobotę mam baby shower,na którym będę głownie siedzieć albo pollezec.
Mamma-mila jesteśmy w podobnej sytuacji,trzymam za nas kciuki żeby szyjka przestała sie skracać!
Pola mi lekarz powiedział ze jak mam taka długość to ta szyjka juz sie nie wydłuży,chodzi o to żeby sie jeszcze bardziej nie skróciła.Co lekarz to opinia.
 
Malinka - masz racje, ale sprzęt moze zmierzyć niedokładnie..Mi tak mówił jak sie pytałam dlaczego moja szyjka ma rożne długości. A i najbardziej wiarygodny wynik jest jak sie mierzy na tym samym sprzęcie przez jednego lekarza. Ja miałam na trzech i na każdym wynik był inny... Zreszta lekarze "znaja" nasze szyjki i jak mówią ze trzeba leżeć to oczywiście bez gadania trzeba ;)
 
Ostatnia edycja:
Z ta szyjka to jest tak ze np ona na usg moze wydac sie dluzsza bo np mamy pelniejszy lub mniej pelny pecherz. Szyjka jak sie skroci to juz nie wydluzy e e. :-) ale jak kaza lezec to trzeba ;-)
 
Dziewczyny życzę wytrwałości w tym leżeniu:) Ja szczerze mówiąć gorzej się czuję jak za długo leże niż jak chodzę i coś robię, wszystko mnie boli, plecy, nogi nieraz to nawet brzuch, aż mi sie ciężko z boku na bok sie przewrócić:(
 
reklama
Do góry