reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Malinka tak podobno bywa jak USG połowkowe się robi na początku tego zalecanego okresu, czytałam na jakimś forum że u dziecka w 18 tyg taka torbiel byla a w USG w 22tyg juz nie, także myśle że będzie ok, ale za jakiś czas będziesz musiała pewnie to USG powtórzyć.
 
Smile sram że strachu po tej akcji co tetna słychać nie było i gdzieś potem czytałam że to może oznaczać wady serca itp i na ch.. ja to czytałam? Teraz będę swirowac i jeszcze chyba sama pojadę bo Rafalisko nie bardzo może się zerwać z pracy :(
Więc jesteśmy w stresie razem
 
Kasia a nie ma u was możliwości żeby polozna przyjeżdżała? U mnie bywała raz w tyg od 25 tyg. Badała tętno i ciśnienie, zawsze byłam spokojniejsza. Teraz też się zgłosze.
 
Kasia i widzisz czasami lepiej nie czytać ja stwierdzialam że co ma być to będzie ale stres dalej mega i już sobie wkrecilam nie wiadomo co.
 
Kasia,Smile,MamUskaaa,mamamm,loca dziękuje za wsparcie :*
Jutro idę na to 3D mam nadzieje ze dowiem sie coś więcej.
Dzisiaj lekarz był mało przyjemny,obojętny,spieszył sie,polowe tego co trzeba nie zbadał no niby dziecko było złe ułożone.Jestem wkurzona,tym bardziej ze to jest prywatna opieka medyczna (medicover) i wydaje mi sie ze tak nie powinno być. No ale cóż.Powiedzial tylko ze może to byc efekt przebytej infekcji albo nawet grypy.Ostatnio przechodziłam jakaś infekcje, wiec może ma racje.Ale nic więcej nie powiedział..
Dziewczyny nie denerwujcie,na pewno będzie u Was wszystko dobrze :* czekam na informacje od Was, mimo ze mało sie udzielam to czytam Was regularnie :)
I podzielam Wasze zdanie, lepiej nie czytać tego co jest w internecie,bo naprawdę można sie przerazić,a to na pewno nie pomoże naszym dzieciaczkom.
 
Malinka mam nadzieję, że ten torbiel szybko się wchłonie i nie martw się musi być dobrze. Co do wizyty to faktycznie nie fajnie ją lekarz przeprowadził.

dziewczyny powodzenia na wizytach.
 
reklama
U nas po 20 tyg. położna się kontaktuje z ciężarną telefonicznie raz w tygodniu, pod koniec ciąży nawet 2 razy w tygodniu i pyta o samopoczucie, wątpliwości, taki tam ogólny wywiad, czasem zaprasza na dodatkowe badanie jak coś przyszłą mamę niepokoi.
 
Do góry