reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Ja też się bardzo boję tej pępowiny, tyle dzieciaczków rodzi się z pępowiną owiniętą, dlatego zastanawia mnie dlaczego lekarze robiąc USG nie zwracają na to uwagi, przecież powinni to widzieć, a później na porodówce panika i każą nie przeć bo trzeba dziecko odplątać, albo szybkie cc.
Jak chodziłam z synkiem w ciąży prywatnie i miałam co wizytę USG ta za każdym razem pytałam go gdzie jest pępowina.
Dzisiaj byłam odwiedzić dziewczyny w pracy i stwierdziły że brzuch mi opadł, i faktycznie jakoś lepiej mi się oddycha i mniej się męczę, więc może coś w tym jest.
 
Hello. My dzis po wizycie. Waga 2800 , główka w dole, szyjka miękka !!! To juz 36 tydzień !!! Jeju jak ten czas leci!!!! Lekarz powiedział ze teraz to mogę rodzic !!!
Marzycielka zapytałam o ta pępowinę co cie tak meczy, a wiec do porodu ona nie ma znaczenia , wiec Nie Denerwuj Sie ;)
 
Marcysia 2800 super waga! Jak ten czas leci! Ja jestem "młodsza" o 2 tygodnie,u mnie 34 tc,wiec jeszcze rodzic nie chce :p
Ale u Ciebie sytuacja idealna,takze bądź gotowa z torba do szpitala :D
 
Hello. My dzis po wizycie. Waga 2800 , główka w dole, szyjka miękka !!! To juz 36 tydzień !!! Jeju jak ten czas leci!!!! Lekarz powiedział ze teraz to mogę rodzic !!!
Marzycielka zapytałam o ta pępowinę co cie tak meczy, a wiec do porodu ona nie ma znaczenia , wiec Nie Denerwuj Sie ;)



Ale piękna waga! No i dziękuję ci bardzo , że o mnie pamiętałaś! Bardzo miło mi się zrobiło i rzeczywiście lepiej się poczułam.
Jutro mam wizytę u swojego gina i zobaczę co powie :-)
 
o Marcysia gratuluje! To jiz kaeal bobasa tam nosisz:) Jejj ja juz tez 36 tydzien, torba niegotowa bo wkrecilam sobie ze na bank urodze po terminie ale ruszac to juz sie powoli nie umiem, wszystko kluje, brzuch ciagnie i pobolewa na dole, opadl juz jakoes 1.5 tygodnia temu- ehh to juz chyba naprawdr koncowka!
 
reklama
Marcysia super waga, jak też czas leci, jeszcze trochę i nasze maluszki będą z nami :) ja mam zamiar torbę spakować a raczej przygotować wszystko do niej w tym tygodniu :) jesteśmy już po malowaniu pokoju więc mogę wszystko sobie układać :)
 
Do góry