reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Gratuluję córy:)))

My dziś po kolejnej wizycie...wagowo niezmiennie z czego bardzo się cieszę bo póki co nic nie przytyłam:) Wyniki krwi średnie więc muszę jeść warzywa i owoce...dostałam już zlecenie na glukozę fuuu:/ Przy okazji podejrzeliśmy małą i lekarz powiedziała,że niezła z niej akrobatka:-D
 
Roksa gratuluję córeczki !!!

Nimitii jesli Cie to pocieszy to ja tez przy kichaniu zwijam się z bolu, przy córce tez tak miałam i teraz też ale to chyba nic takiego :)

Ja swoją wizytę mam za tydzień i już się nie mogę doczekać :)
 
Roksa i ja gratulujei!
Moja wizyta przebiegła średnio, Pan doktor na moje bardzo mocne bóle powiedział tylko tyle, że to nie dlatego że szyjka macisy szukuje sie do porodu więc o tyle dobrze. Niestety nie mógł mi powiedzieć dlaczego bardzo mnie boli wręcz rwie kiedy kicham albo stawiam krok:( prenatalnych nie zrobił niestety, ponieważ przez moje dodatkowe kg nie za bardzo było widać zastawek ani innych narządów. Nie wiem nawet czy maluch jest zdrowy, ale przynajmniej ruszał się to o tyle dobra wiadomość :) już nie mam takiego doła więc czekam z niecierpliwością na przyszłe badania. Będzie ok na pewno :)


Mi lekarz powiedziała na ostatniej wizycie... bo mam podobne bole ..znaczy mam rzadko i wczesniej mialam czesciej niż teraz. ale np jak kichałam czy podniosłam noge to z bolu musiałam az kucac... powiedziala ze poprostu rozciagaja sie miesnie te ktore urzymuja macice. I tyle trzeba pocierpiec :D
 
Nimitii, z kichaniem i ja mam problem.. zależy jeszcze czy mięśnie brzucha mam akurat napięte...ale któregoś dnia leżałam na boku, nagle kichnęłam i tak mnie bolało, że dobrych kilka minut musiałam rozcierać brzuch po prawej stronie, aż się przestraszyłam.
Zobaczysz, że wszystko będzie dobrze.
 
pocieszyłyście mnie naprawde! nie wiedziałam, że to może być przez mięśnie i że i wy to macie :) to mnie bardzo uspokoiło. Wiecie ja byłam bezpłodna i to jest taki nasz mały cud więc troche sie boje teraz żeby było wszystko ok. Dzięki za pocieszenie naprawde mi to pomogło :)
 
nimitii - do dobrze, że na razie wszystko ok i dziecie się rusza ;)

co do tych bóli to ja też to mam - na przykład po kichnięciu boli i tez musze pomasować tak z boku na dole brzucha... więc chyba sporo z nas to ma ;)

ja juz po USG i nadal mam w brzuchu Jasia - pan doktor powiedział "zdrowy kawaler"
kamień z serca i teraz pomału za ciuszkami zacznę sie rozglądac :-)
waga ok 380 gram, termin porodu identyczny jak z OM - czyli 2 marca :tak:
cieszę sie niezmiernie i odetchnęłam trochę z ulgą ;)

i gratuluję wszystkim udanych wizyt :-)
 
reklama
Agula, superowo!!! Rzeczywiscie kamien z serca... Juz tez chcialabym byc po, ale musze jeszcze czekac caly tydzien. Czy dobrze pamietam ze wrozylam Ci syneczka??? Wrozylam 2 osobom z wczesnego USG - Kiniusi i chyba Tobie. Jesli to prawda, mialabym 100% trafien:-D
 
Do góry