reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Patrycja - no z racji tego, że mamy terminy porodu bardziej przy końcówce miesiąca to będziemy zamykać marcówkowe badania :-) Dziewczyny już dawno będą "po" a my niecierpliwie obgryzając pazurki zmuszone do czekania na swoją kolej. Zobaczymy jak to będzie z rozwiązaniem. Czy czasem nie będzie czegos w rodzaju "ostatni będą pierwszymi" :rofl2:
 
reklama
Patrycja2810 znam ten ból! ja mam 17.09 a czekam na tą wizytę z utęsknieniem. Pan doktor pojechał na wakacje i ćwiczy moją cierpilowość. Od poprzedniej wizyty minie mi 5 tyg! brrr ja chce już! szczególnie że chce kupoiwać ubranka :-D
 
Ja ostatnią wizytę miałam 08.08 teraz mam 06.09, bo mój doktorek też się urlopuje. A ja świruję z nerwów! Niby do czwartku już niedaleko, a mi się tak dłuży czas, że szok. Była umowa z doktorkiem, że jak ta radę to od razu genetyczne zrobimy, ale ja się z niej wycofuje i na genetyczne umówię się na dwa tyg po tej wizycie, żebym znowu nie siwiała z nerwów.
 
Ja mam nadzieję, że dzidzia moja będzie na tyle duża, że genetycznie się przebadamy we wtorek:) jak nie to się modlę żeby jakiś wolny termin był.

Gratuluje Natalia piękna dzidzia!!!
 
Natalia Gratuluję serdecznie, że z Maluszkiem wszystko w porządku no i wiesz już co tam siedzi:-D:-)
Jakoś wysyp chłopaczków póki co mamy, ciekawe jak dalej będzie:-)
 
Bo dziewczynki jeszcze na tak wczesnym etapie lekarz boi się stwierdzić, bo a nóż widelec za dwa tygodnie się tam siusiaczek ukaże :p Ja dowiedziałam się, że będzie córka i to na 80% w 17 tc, dopiero na połówkowy się potwierdziło i było już 99.9%, no bo różne cuda się przecież zdarzają :p
 
NAtalia pięknego masz już synka :) Wogóle te Wasze dzieciaczki już takie duże... MAm wielką nadzieję, że jutro też Wam same dobre wieści od doktorka przyniosę. Mój ginek na szczęście urlop ma już za sobą, miedzy moją pierwszą a drugą wizytą się wczasował więc nie będę mam nadzieję już musiała czekać dłużej niż zwykle na USG ;)
 
reklama
Do góry