reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Uuu ale wysyp synów :))
Gratuluje!!!
Ja mam wizytę dopiero w październiku jak będę w 17 tygodniu.
Mój gin powiedział ze on w tak wczesnym etapie nigdy nie podejmuje się określenia płci dziecka. Mi to oczywiście jedno czy córka czy syn. Zakupy i tak bedą :)) choć dla córki mam wszystko!
Trzymam kciuki za kolejne wizyty &&&
 
reklama
Madziarra innej opcji nie przewidujemy, tylko dobre wieści:-)
Anka ja też następną wizytę dopiero w październiku, 15 dokładnie to już będzie dwudziesty tydzień więc mam nadzieję, że już się dowiem kto się tam ukrywa, bo tu wcześniej też się nie podejmują określania płci
 
dziewczyny a powiedzcie mi ( bo nie chce nowego wątku zaczynać) czy czujecie już swoje dzidziole? ja dziś (tak mi sie wydaje) dostałam kopniaka w któryś z narządów wew chyba wątrobę. To było take dziwne uczucie. Nagle poczułam taki "strzał" a potem taki promieniujący chwilowy ból tego narządu. Macie też takie doświadczenie? Myślicie, że to mógł być dzidziuś?
 
reklama
Do góry