reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Natalia - gratulacje , super , że wszystko jest w porządku, teraz możesz spać spokojnie :-) Dzidzia spora.

Jak chodziłam do pracy nienawidziłam poniedziałków a teraz sie doczekać nie mogę , bo po miesiącu zobaczę swoją dzidzię:-)

Ale nie ukrywam, że zazdroszczę tym co juz po genetycznym , że wszystko ok i można spać spokojnie.
 
NaomiMalone - właśnie najgorsze jest to czekanie na kolejne USG. Dobrze, że ja za 2 tygodnie idę znowu :D Pytałam już lekarza czy nie mają takiego miniUSG do wypożyczenia, to się śmiał, że muszą nad tym pomyśleć, bo co druga pacjentka tak pyta:D
 
Hmmmm natalia i patrz tu jest pomysł na interes :rofl2: Jakby ktoś pomyślał nad mini USG z łatwą obsługa dla przyszłych mam to myślę , że zarobiłby więcej niż Amber Gold :rofl2::rofl2::-):-D:rofl2::rofl2:. I masz rację , najgorsze jest to czekanie . A ja teraz jakoś mam dziwne przeczucia , jakby mi objawy przechodziły. I senna już nie jestem , i głodna aż tak bardzo tez nie, brzuszek w miejscu stoi , waga również. Nawet cera wysypana wcześniej jakimiś syfami i zaskórnikami teraz jakby się regenerowała i powracała do normy. ----> NIECH już będzie poniedziałek :angry:
 
natalia gratuluję, jakie super zdjęcia!!!! Też mi wygląda na chłopaka :))) Było przez brzuch?

NomiMalone, przeczytałam że od 10 tc zaczynają powoli ustępować objawy (przy okazji mojej paniki tydzień temu, że przestały mnie boleć cycki), jesteśmy na tym samym etapie ciąży :) Poza tym jak się nie ma specjalnie objawów to nie ma co ustępować. Dermatolog mi powiedział, że pryszcze mogą zniknąć w ciąży. Kiedy masz usg genetyczne? Ja czekam do 11 września ....
 
reklama
Do góry