reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

w pierwszej ciąży czuje sie później niż w drugiej ( tak piszą :D ) więc też byłabym WIELCE zaskoczona gdyby to było dziecko. Ale swoją drogą jestem ciekawa kiedy te "motylki" poczuje :)
 
reklama
No i ja już po stresie genetycznym :) Wszystko jest w porządku, wszystkie wyniki, pomiary, i obraz na USG. Niestety zdjęcia nie dostaliśmy bo dzidziol spał na boczku i nie chciał się obrócić do zdjątka :) USG miałam przez brzuch już. Cieszę się i mam nadzieję, że teraz już bedzie mniej stresu :)

Dzidzia ma 52,4 mm, serduszko bije 164 razy/min a NT wynosi 1,26mm czyli super :) wg USG ciąża starsza o 2 dni niż wg MO :)
 
Nimitii jak Cię Maluszek już zacznie kopać to nie będziesz miała wątpliwości, że to to:-)
Ja w pierwszej ciąży miałam łóżysko na przedniej ścianie i ono tłumiło te początkowe ruchy tak więc łaskotania nie czułam wcale dopiero trochę po 20stym tygodniu szturchańce i kopniaki, mam nadzieję, że tym razem nie będę musiała tak długo czekać

"stres genetyczny" dobre;)
Super Madziarra, że wszystko w porządku i dzieciątko zdrowe i ma się dobrze:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry