reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Marcia92 ja bym sie kierowala terminem wg USG bo jesli nie kontrolowalas swoich cykli (kiedy masz owulacje itd) to liczenie od OM przy takiej zorbieznosci moze wywolac maly zamęt w głowie. Ja kieruje sie tylko terminem wg USG (idealnie zgadza sie z moja owulacją ;) ) bo wg OM to bym juz byla w... 15 a nie 13 ;)
 
reklama
Odebrałam właśnie pierwsze wyniki krwi i moczu.... Ufff...prawie. Grupa krwi B +, Toxo i WR ujemne, prawie wszystkie parametry w normie.. Jedynie RDW podwyższone (15,2%). Potas, sód i chlorki mam takie w dolnej granicy... Czy któraś z Was wie, co to może oznaczać? Poczytałam już o przyczynach podwyższonego RDW, pytanie tylko jaki ma to wpływ na ciążę i dziecko... ?
 
Dziewczyny, była któraś na USG genetycznym w 11 tygodniu?? Niby powinno się mierzyć przeziorność od 11 do 13 +6 tyg. Zastanawiam się jednak czy to nie za wcześnie.

Idę we wtorek do lekarza i to właśnie będzie 11 tydz + 4 dzień, boję się, że jak mi wtedy nie zrobi to długo terminu nie będzie, zresztą mnie tydzień też nie ma to wypadnie, lekarka tylko we wtorki przyjmuje i w końcu nie zdążę tego do końca 13 tygodnia zrobić. |Gdzie indziej się nie zapiszę bo dlatego chodzę do tego gabinetu bo specjalizują się w badaniach genetycznych i USG jako takim więc sprzęt na najwyższym poziomie mają. A terminy jak na prywatny gabinet spore.
 
trytytka z tego co sie orientuje to od 11 tc smialo mozna robic genetyczne

ja odebralam wyniki genetycznego (usg+test podwójny), wszystko ok, powtórka w ok 20 tc

a i zapisalam sie na październik na połówkowe 4d ;-)
 
Trytytka, ja bylam na genetycznym w 11+5 tc. Jesli jest skonczone 11 tc i uformowaly sie wszystkie organy, mozna uderzac!

Betina
, robilas test podwojny? Ja caly czas sie zastanawiam... W poprzedniej ciazy robilam tylko podwojny (zlecano je wszystkim standardowo tam gdzie mieszkalam), potrojnego - nie.
 
kociatka tak, teraz podwójny a potem bedzie potrojny.

Królowa_Dramatu
czas szybko zleci : )

ja jeszcze jutro na zwykle usg... mąż się smieje ze jestem uzalezniona od oglądania bąbla. ale jak jest okazja zeby czesto go 'spotkac' to mysle ze malo ktora mama by nie chciala z tego skorzystac :)
 
trytytka - moim zdaniem to już będzie ok i wszystko będzie widac ;)

ja byłam dzisiaj jeszcze u mojej pani dr, wszystko jeszcze raz sama obejrzała, młode wierzgało, kopało, zasłaniało buzie rączkami... wszystko ok wg niej, za 4 tyg potwierdzi mi płeć, ale teraz uważa, ze raczej chłopak :-)
no i mam zacząć jakies witaminki brać...... podejdę jutro do apteki zobaczymy co tam mają ;)

no ja tez w październiku już połówkowe, moja pani dr chyba poleca po skończonym 22 tc... może zrobię 29 października, to urodziny MM i przyniose mu ładny prezencik ;)
 
reklama
Agula, gratuluje syneczka:-) Mysle, ze przeczucia czesto sie potwierdzaja. To bedziesz miec malego pieszczocha:-D Najwazniejsze ze wszystko dobrze

Betina, dobrze ze wszystko dokladnie sprawdzilas:tak: Ja tez tak wole... Super ze dziec zdrowy
 
Do góry