reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Ja w pierwszej ciąży też przez pochwę miałam genetyczne. Kociatka też mam tyłozgięcie, podobno nie duże, ale mam. Zobaczymy jak teraz będzie, ale wydaje mi się, że też mi dopochwowo zrobi genetyczne obecny gin.
 
reklama
Truskafka Jotka też wstępnie usłyszała, że ma chłopaczka:biggrin2:

Ano usłyszała, i nie może się doczekać potwierdzenia za dwa tygodnie! :biggrin2:

Co do genetycznego to ja też miałam przez pochwę, bo przez brzuch nadal średnio było widać. Tylko jak główkę mierzyła to musiała się przerzucić na brzuch bo młody jak na złość nie chciał się dobrze ułożyć więc go z góry "złapała" ;)
 
Dzięki Dziewczyny za uświadomienie.
Ja zawsze od ok 10tyg miałam tylko przez brzuch i jak rozmawiałam ze znajomymi to One też więc myślałam, że to norma
 
Ja mialam wczoraj genetyczne przez brzuch i wszystko bylo widac jak na dloni. Obraz czysty, piekny i dokladny. Kosmita fikal koziolki i byl mega ruchliwy. Zoladek jest, pecherz moczowy jest, mozg jest, 2 raczki, 2 nozki, caly kregoslup i buzia :-) Mierzy 6cm 3 mm, 12 tydzien 5ty dzien. Termin na 7mego marca. Zdjecia wrzuce na dniach:-)
 
my juz po kolejnym podgldaniu, lek fajnie wszystko nam opowiadal, bylo i przez pochwe i przez brzuch. mały w pewnym momencie sie obrazil i odwrócil do nas pleckami, az go doktor musial szturchnąc (tzn mnie w brzuch) ;)
koniec na razie juz tego podgladania, nastepne dopiero 8 wrzesnia

maz to sie nawet upewnial u dr czy usg moze w za duzej ilosci zrobic krzywde, ale na szczescie lek nas uspokoił ;)
 
Onesmile, Beritna super wieści:-)
Pięknie, że dzieciaczki zdrowe i ruchliwe:-)
Onesmile moja Kruszynka w piątek była prawie identyczna bo 6,2 cm i też właśnie wtedy mi wyliczyli 12tydz i 5dzień:-)
 
reklama
DzIewczyny super wieści!!!
Kotka i truskaffka szczesciary!!! Mam nadzieje ze płeć się nie zmieni do porodu :))))

Badania gin wykonuje w zaleznosci od sprzętu jaki posiada.
Ja mam badanie jutro i myśle ze tak jak poprzednio będzie to badanie przez brzuch.
 
Do góry