reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

Szczebiotka, pięknie, gratki!

Evelinka
, ehhh ..brak słów, najważniejsze że maluch ma sie dobrze, ale lekarza współczuję...
Madzia :) gratuluję, ślicznie malucha widać :)
Ryszka no lekarz bardzo wylewny:dry: super że maluch zdrowo rośnie :)
 
reklama
Hej!

Właśnie wyszłam od endokrynologa. Trochę się zdziwiłam bo lekarka uznała że mam hashimoto (przy przeciwciałach TPO na poziomie 70) oraz niedoczynność tarczycy z powodu zbyt wysokiego tsh (2,25). W przypadku gdybym nie brała leków grozi to poronieniem. Oczywiście zamierzam brać leki i kontrolować tarczycę na comiesięcznych wizytach u endo, ale wydaje mi się że moje wyniki nie są takie złe. W każdym razie lekarka powiedziała też że tsh na takim poziomie jak moje nie powinno miec wpływu na dziecko. Przy tsh równym 10 lub więcej możnaby się już obawiać że będzie coś nie tak z rozwojem dziecka, ale nawet to nie jest potwierdzone naukowo.
 
Ryszka super, że z Dzieciaczkiem wszystko ok choć fajnie by było mieć więcej info a lekarz się za bardzo nie wysilił. Najważniejsze, że maleństwo zdrowe
Jeśli masz wątpliwości co do diagnozy to może warto skonsultować z innym lekarzem?

libelle masz ikonkę zdjęcia ("najedziesz" na nią myszką pojawia się insert image) ale na przyszłość takie pytanie prosimy na głównym wątku by tu bałaganu nie robić
 
Ryszka będzie dobrze, dostałaś jakieś leki? Najważniejsze że dzieckiem wszystko jest dobrze a z wynikami zawsze możesz iść do innego endo.
Natalia nie stresuj się bo nie tylko sobie szkodzisz, głowa do góry będzie dobrze :-)
 
Natalia, na pewno bedzie wszystko dobrze!!!

Ryszka
, wazne ze da sie to kontrolowac lekami... Oby sie jakos unormowalo. Ciesze sie, ze z malenstwem dobrze:tak:

Madzia, mnie wyszla 1,8 przeziernosc, w poprzedniej ciazy 0,7. Ale z innych parametrow USG wynika niskie ryzyko, wiec sie nie martwie. Lekarz mowil, ze nie musze robic nawet testu podwojnego/potrojnego, ale ciagle sie nad tym zastanawiam.
 
natalia, temat snów był poruszany dzisiaj na głównym wątku - każdej śnią się dziwne, nieraz upiorne sny.. dobrze, że to tylko sny :) Trzymam kciuki za wizytę, będzię dobrze! Ja jeszcze do tego 2 tyg...tyyyyle czasu :)
 
reklama
Dziewczyny, ile trwa to usg genetyczne? Jestem zapisana na za 2 tyg, ale na bardzo dziwną godzinę - 14.05! Chyba nie trwa ono 5 minut???!!!! Przecież w tym czasie lekarz nie zdąży nawet opisu zrobić.
Czy to jest na tym samym sprzęcie co zwykłe usg czy jakimś bardziej zaawansowanym?
 
Do góry