reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia z USG, wizyty lekarskie, badania...

reklama
Natalia masz prawo poprosić o badanie piersi, powiedz że sama nie umiesz i chciałaś żeby lekarz zbadał, poprostu:tak:chociaż powiem Ci że jak bolą to będzie ciężko;-)
Patrycja ja robię obydwa dlatego że miałam ujemne obydwa (robiłam przed ciążą) a to znaczy że nie chorowałam i powtarzam jeszcze raz.
 
Ja też nie miałam jeszcze badanych piersi i na razie nie dam ich dotknąć bo są nabrzmiałe. Wczoraj miałam wizytę u mojego gina ale nie sprawdzał mi nawet tętna dziecka, dopiero na usg 20-tego się wszystkiego dowiem. Wyniki badań średnio mi wyszły i niektóre będę jeszcze raz robić.Czyli ogólnie wczorajszy dzień był przez to do d... Nastawiłam się, że usłyszę chociaż serduszko,a tu nic. I jeszcze na dodatek zamiast przytyć to schudłam kg. To chyba przez stres bo mam go ostatnio w nadmiarze. Staram się nie denerwować ale co chwila coś:-(
 
a co do badania piersi to ja mialam usg robione jakos w 8tc, wyszedl maly guzek, mam obserwowac i powtorzyc przed porodem jeszcze...
 
Ja jutro lecę do gina, nie mogę się doczekać :) to będzie drugie usg, z OM wychodzi 10tydzień, ale maluch jest mniejszy o około 2tygodnie - pierwsze usg było robione na kiepskim sprzęcie, jutro będzie lepiej widać :)
Do tego muszę się wypytać lekarza o konflikt serologiczny... Trochę się boję.
 
Witajcie Dziewczyny:)
Chyba narazie będę się udzielać tylko na tym wątku:) na głównym za dużo się dzieje i nie daje rady Was nadrobić:)
Dziś byłam na kolejnej wizycie. Maluszek ma się dobrze. Ma 4,9cm macha sobie rączkami i nóżkami:) Wg USG wyszło że jest starszy o tydzień niż wg OM. Ja przez 3 tygodnie od ostatniej wizyty schudłam 2 kg. Narazie bez problemu mieszcze się w swoje normalne spodnie. Brzucha jak narazie wogle nie widać ale pewnie po 12 tyg się uwypukli:). Za 2 tyg idę na USG genetyczne:)
 
reklama
Do góry