reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

reklama
Wrzucam fotki naszej dziewczynki (lekarz ręczy za to ;), same ocencie, czy na 100%.

Rączka przy buzi.

buzia.jpg

Tu widać po lewej stronie wypiętą pupę i strzałkę zaznaczającą płeć. Nóżki wygięte na prawo.
1.jpg

A tu prawą rączka trzyma się za prawe udo, na dole pupcia i strzałka. Nogi się trochę rozmazały.
2.jpg
 
Meriva 100% bedziesz miala corcie :) gratulacje :) to nie musi byc chlopak bo nie ma jajeczka:) mi tez potwierdzil lekarz przez usg 3d i dziewczynka :) mozeszjuz zaczac kupic dla melej rozowej :)
 
Dziewczyny fajnie macie, że znacie już płeć Waszych maleństw, ja jeszcze nie wiem :-(.
Ale mąż jest przekonany, że to córeczka :-)
 
reklama
Do góry