reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

reklama
pis.JPGjeszcze raz..
 
Mnie strasznie korci na kolejne USG 4d w 34 tyg np.. chcialabym podejrzec naszego malucha i przy okazji zobaczyc jak jest ulozony... moj D za to uwaza, ze nie ma potrzeby, ze lepiej tyle USG nie robic.. :/

Wlasnie sprawdzilam cene prawie 140f chyba sobie podaruje, lepiej te pieniazki wydac na wyprawke.. strasznie drogo w porownaniu do Polski..
 
Ostatnia edycja:
edytka, ja mialam 3d i 4d w jednym i powiem ze to samo i szkoda wydac kasy wystarczy zrobic raz 3d :) a jesli masz co miesiac usg u swojego gina to nie ma potrzeby zeby wiecej zrobic usg na 4d, bo ja co miesieac mam usg i dostaje zdjecie i za darmo.
 
reklama
a ja musze za foto placic 5f i do tego w 2d zdzierstwo kurde,ale i tak tu mi lepiej bo opieka 24h jest i wystarczy zadzwonic heh a w polsce jak bym nawet pojechala na pogotowie to bym musiala czekac i jeszcze sie na sluchac i peewnie w kutnowskim szpitalu tez zaplacic za to sluchanie a jak bym rodzila to by mi sie tynk z sufitu na glowe sypal takie sa lodzkie szpitale
 
Do góry