reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

reklama
Jak my bylismy na USG to 3d to bylo tylko zdjecie trojwymiarowe (ktore wyszlo tak sobie zreszta) tak jakby zwykle zdjecie z USG przerobic jakos komputerowo, za to 4d to byl pokazany dzidzius jak sie rusza tak jak na zwyklym USG tylko ze w trojwymiarze, wiec 4d bardziej nam sie podobalo - no i mamy filmik.
 
elzu bo w uk przekrety te sonografistki i tak mowia 3d a tu sie okazuje jedna wielka plama i nic ja mialam to szczescie ze jeszcze jakos to foto wyszlo co zrobily choc tez wyglada mi na 2d a jest 3d
 
oo to jeszcze dobrze ja tutaj mam przechlapane z tymi kobitami doslownie sa okropne niektore zawsze na poczatku wizyty mowie zeby mowily wolno i wyraznie bo nie rozumiem jak sie seflenia czasem za szybko mowia i sie pluja heeh
 
oo to jeszcze dobrze ja tutaj mam przechlapane z tymi kobitami doslownie sa okropne niektore zawsze na poczatku wizyty mowie zeby mowily wolno i wyraznie bo nie rozumiem jak sie seflenia czasem za szybko mowia i sie pluja heeh

hehe skąd ja to znam ;-) ciesz się,że w Szkocji nie mieszkasz-tu jest jeszcze gorzej...no i ja za usg żeby mi powiedzieli płeć musiałam Ł75 zapłacić bo w krainie deszczowców przy normalnym w szpitalu nie mówią niestety :(
 
Ja nie mam zadnych takich niemiłych doswiadczen, mialam dwa USG na NHS, wszyscy byli mili, za zdjecia placilam ale nie jakas fortune..
 
Elzu ja też 2 usg miałam za darmo na NHS,fotki dostaliśmy gratis,drugi scan był bardzo szczegółowy,nasza mała nie chciała się ułożyć we właściwej pozycji,nie sprawdzili tyłu główki więc kazali mi wrócić za tydz na uzupełnienie tego badania i było ok. Chodzi mi o płeć,tutaj w Szkocji nie mówią niestety-takie przepisy i jak chciałam wiedzieć( a chciałam ;) ) musiałam iść prywatnie i płacić,bo do Polski się już nie wybieram przed porodem. A jak byłam w PL w 14tc i miałam tam też usg to było za wcześnie na płeć.
 
Witam Was Kochane!
Troszke mnie tu nie było,ale obowiązków za dużo.Skończyłam juz 4 semestr, więc teraz wyczekane wakacje.
Widzę że Wasze dzieciątka rosną jak na drożdżach :)
To ja też dodam trochę świeżych zdjęć.Na początek brzuszek :)
Ubrany wygląda na zdecydowanie mniejszy
003.jpg

I w pełnej-sporej okazałości :)
001.jpg
Mój to raczej z tych BIGÓW!!!
 
reklama
Do góry