reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

Ja kiedys mialam kilka wloskow pod pepkiem ale brzydkich czarnych i je zgolilam i teraz juz zawsze gole bo wylaza okropniaste, wiec w ciazy tez gole, ale caly brzuchol mam pokryty takim meszkiem jasnym nad pepkiem tez ;/

A jak tam wasze pępki? Moj ciagle jest diurką ale widze, ze sie troche rozciagnal, nie jest juz taki gleboki jak kiedys, ciekawe czy mi calkiem wyjdzie..
 
reklama
Tusia bardzo ładny brzuszek!


Mnie też się pojedyncze włoski zaczęły pojawiać...użyłam pęsety i już po nich!
 
Moja siostra nazwała ten gąszcz urokami ciąży :-D
Ja się ostatnio zastanowiłam kiedy zacznie pojawiać się u mnie ta czarna krecha...wcale na nią nie czekam, bo wg mnie jest okropna.
 
Ja juz kiedys pisalam ze tez mam wlosy na brzuchu, juz powoli zaczynam sie do niech przyzwyczajac, ale nie zabardzo mi sie chce brzucha pokazywac innym wlasnie przez te wloski.
Podobno po ciazy maja zniknac :-)
 
Tak czytam wasze posty i postanowiłam wnikliwie przyjrzeć się swojemu bebzonkowi pod kątem tych kłaczorów. Z oględzin wynika, że jakoś nie widzę takich włosków co by się rzucały w oczy ale... krecha jest:( wygląda jak zamek błyskawiczny :-D i wzdłuż niej jakby pojawiło się więcej włosków ale takich bialutkich jakby meszek. Te uroki ciąży ;)
 
A jak tam wasze pępki? Moj ciagle jest diurką ale widze, ze sie troche rozciagnal, nie jest juz taki gleboki jak kiedys, ciekawe czy mi calkiem wyjdzie..

To czy pępek wyskoczy zupełnie zależy chyba od tego jaki był przed ciążą. Mój byl bardzo głęboki i miał w środku jeszcze takie załamanie skóry, a teraz jest płytki i w środku gładki. I wygląda na to, że to już szczyt jego obecnych możliwości.


A co do włosów na brzuchu, to nie wiem czy mam więcej. Zawsze tam miałam taki konkretny meszek, ale tak jasnego koloru, że widoczny tylko z bliska i pod światło. I nadal taki mam, ale czy zgęstniał... Chyba nie.
 
Hehe.... u mnie pępuszek już całkiem na wierzchu:) ale wcale mi to nie przeszkadza ... wogole brzuszek mam jak piłeczkę , coraz bardziej jest widoczny:):)
Co do włosków to wiem o czym mówicie moja siostra miała z tym problem i po ciąży niestety też są u niej widoczne....ale jakoś sobie z tym radzi.Czy czujecie już ruchy dziecka??? ja się nie mogę doczekać!

 
Mój pępek to dalej głęboki jak nie wiem...chyba ma 2-3cm głębokości. Więc może się okazać że on tak szybko nie wyjdzie...ale nie ubolewam nad tym.
 
reklama
pępek jak głęboko siedział tak nadal siedzi i jak na razie robi się po prostu troszkę szerszy, skóra mnie bardzo swędzi na długości pod pępkiem przez pępek i do mostka - pewnie się rozciąga, więc się smaruję, a włosy na brzuchu... są o wiele ciemniejsze i widoczne tym bardziej, że mam jasną skórę, ale nic z nimi nie robię, bo po pierwszej ciąży mi zniknęły, więc nie wyrywam, bo nie chcę miec grubzych potem i ciemniejszych.
 
Do góry