reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

ja też mam troszkę więcej włosków na brzuszku, ale są mleczno białe więc nie przeszkadzają mi wogóle :)
 
reklama
Mój pępuszek siedzi głęboko i mam nadzieję, że tak pozostanie :-)

włoski na brzuchu miałam zawsze, ale bardzo delikatne - taki meszek właśnie + 2-3 ciemniejsze i mocniejsze przy samym pępku i je wyrywałam pęsetą co jakiś czas ... a teraz ten meszek zrobił się naprawdę gęsty i ciemniejszy więc nie pozostaje mi nic innego jak chować brzucha co i tak robię ... tylko P. się ze mnie smieje, że niedługo zarosnę bardziej niż on :-)
 
U mnie pempuszek nie wyszedł ale bardzo bym chciała :))) To takie słodziutkie :D Coś tam sie z nim dzieje więc będę obserwować go dalej ;) Włoski na brzuszku takie jak były tylko od czasu do czasu mnie zaswędzi i też wydaje mi się ze to przez rozciąganie się skóry... Ostatnio wieczorem po kapieli stoję przed lustrem i przeraziłam sie bo po jedej stronie na skórze na biodrach wysżły mi jakieś ciemne krechy... Wołam męża spanikowana ze to pierwsze rozstępy a on mi ze chyba jestem przewrażliwiona bo to tylko żyły :D I faktycznie teraz jak biore prysznic czy kapie sie w troszke za ciepłej wodzie to wychodza żyły :)

Martynkka - ja czuję ruchy dziecka :) Już od 16 tygodnia codziennie :) Na początku musiałam przyłożyc łapki do brzuszka i wtedy czułam a teraz już czuję jak siedzę, stoję, jadę samochodem itd :) Cieszy mnie to niezmiernie :D A maluszek fika i kopie jak szalony :D
 
a już myślałam, że coś nie tak z tymi włoskami na brzuchu, ale widzę, że prawie wszystkie mamy z tym problem :) ja to aż wstydzę się iść na usg, bo jak mi napaćka tym żelem to będzie wyglądać okropnie :/ :)

pępek głęboko i wydaje mi się, że zostanie tak do końca.
 
Dziewczynki nie przejmujcie sie wloskami, po ciazy znikna bez sladu:tak: Z synkiem tez tak mialam. Nie golcie ich, bo tylko pogorszycie sprawe, a te kilka miesiecy przeciez da sie jakos wytrzymac;-)
 
Wyczytałam, że te włoski to takie normalne w ciąży, że są mocniejsze i szybciej rosną - na nogach mi tak fuuu... a depilatora stosowac nie mogę, ani wosku, bo mam zapalenia mieszków włosowych i wygląda to jeszcze gorzej, albo siniaki mi się robią po plastrach. Natomiast włosy na głowie to jakaś porażka była, bo na początku ciąży - rosnąc mi nawet nie chciały tylko strasnie suche się robiły.

Mój brzuch na głodnego - oj jeśc mi się chce - wygląda tak
20100608051.jpg
 
reklama
Malamrowka rzeczywiście maluski ten twoj brzuszek ale pewnie potem wyskoczy niewiadomo kiedy.U mnie tak bylo z dnia na dzien wystrzelil.No a figurka bardzo szczuplutka.
 
Do góry