reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

Dziewuszki, wszystkie macie takie fajne brzuszki.. Jedne wieksze inne mniejsze ale w każdym siedzi maleństwo:-)

Za to mój to chyba jakiś ogromny..
w ciągu 8 dni przybyło mi już 22 cm w pasie.. nie wspomne o tym co przybyło kilka tyg wczesniej..

Wklejam zdjęcie:zawstydzona/y: 16 tc

werewr.JPG
 
reklama
Mysza Ale ogromny :D:-D Więc nie mieszcze sie już w żadne stare spodnie.. i pomyśleć, ze miało sie w pasie te 60 cm:szok: a teraz 88! I jeszcze weselicho za tydzień, jak ja w kiece wejde:D:rofl2:
Moje maleństwo się rozpycha, i właśnie czuje jak mnie leciutko mizia.. już sie nie moge doczekać prawdziwych kopniaków..

A Ty, kiedy dowiedziałaś się, że to chłopak? :) Gratuluje!
Ja mam USG połówkowe 24.06 i licze, że mi już powie..
 
Ja się dowiedziałam w 16tc że u mnie w brzuszku Szymonek.
Nie przesadzaj...88 to nie tak znowu strasznie dużo.
 
ixidixi - jak się startowało z 60 to wiadomo, że szybko przybędzie :-)
ja startowałam z 72 więc u mnie trochę zapasu jest, ale już spokojnie do 80 kilku dobiłam ... a brzusio masz super :-)
 
czesc dziewczyny :-) jestem w 17 tyg.ciazy i termin przypada mi na 21 listopada. Pokaze wam mojego maluszka w nastepnym tygodniu bo ide na kolejne badanie do lekarza :-) Szkoda, ze nie mozna sie calodobowo podlaczyc do tego urzadzonka usg bo calymi dniami sledzily bysmy ruchy naszego dzidziusia :-) Boje sie porodu... a Wy?:-(
 
ixidixi duży brzusio ale jaki fajniusi a dupeczka nadal skromniutka:D
jesteśmy mniej więcej w tym samym tyg ciaży ale ja mam troszke mniejszy,....ale wiadomo, że każda z nas jest inna :) choć chciałabym mieć już taki jak TY :-)
 
Dziewczyny, a jak mierzycie brzuchol? ja za pierwszym razem zmierzylam tak jakby w pepku ale z tylu na plecach chyba byla miarka troche wyzej i tak mi krzywo sie zmierzyl, ze nie wiem czy to zaliczyc :/ to bylo ponad tydzien temu i mialam 82cm.
 
malamrowka jaka Ty chudzinka jestes! jak juz ciaza bedzie bardziej widoczna to pieknie bedziesz wygladac, bo bedziesz miala taka pileczke okraglutka na szczuplutkich nozkach, zawsze sie zachwycalam takim wygladem kobiet w ciazy, ale niestety mi to nie grozi :D

a ja jeszcze nie mierzylam swojego brzucha i szczerze mowiac mi sie nie spieszy do tego, zrobie to ja juz poczuje ze jest naprawde widoczny :)
 
reklama
malamrowka ale z Ciebiechudzinka. Brzusio na razie malutki, ale juz zarysowywuje sie taki ciazowy. Niedlugo bedzie pieknie zaokraglony:tak:

ixidixi no u Ciebie to juz konkretny brzusio, ale rownie uroczy.

elzu ja mierze brzuchol na wysokosci pepka. Obecnie 73cm, wiec nie jest zle;-)

Powiem Wam, ze moj brzuch teraz ma taki najgorszy okres. Jedziemy na wakacje 18 lipca i ciesze sie, ze nie teraz, bo o ile w ubraniu jest ok to w stroju kapielowym wyglada tak jakbym sie konkretnie najadla albo jakby mi ten brzus po poprzedniej ciazy zostal. Mam nadzieje, ze za 1,5 miesiaca brzuszek bedzie juz fajnie zaokraglony i nikt nie bedzie mial watpliwosci, ze to brzuszek ciazowy
 
Do góry