reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia USG Naszych Fasoleczek i Brzuszkow

reklama
kokota, inez cudowne dzieciaczki:tak:

monaadams brzuszek uroczy i zdecydowanie juz ciazowy, a nie tluszczykowy;-)
 
Mysza juz mi cie barkowalo :) Fajnie ze sie odezwalas no i czekam na twoj brzuszek :)
:-)
Co do brzuszka to jak dla mnie jest już wielki...obiecuję że w tym tygodniu zajmę się tematem bandziorka i wkleję jakieś fotki.

Ja nie chcę nic pisać...ale ja tu wpadłam aby Twoją królewnę zobaczyć, bo przeczytałam na głównym że wczoraj byłaś na usg...gdzie fotki ?!?
 
Z wczoraj nie mam fotki, ale za tydzien ide na echo serduszka wiec napewno dostane jakies dobrej jakosci :)
 
Aha... a co to za badanie echo serca ? Jakieś specjalne czy standard ?
Jejku jak Ci fajowo że już wiesz że córeczkę masz w brzuszku :-)
 
reklama
Tak jak pisza dziewczyny to nie kazda mamuska ma to badanie. Ja dostalam skierowanie moze ze wzgledu ze mialam amnio?
Teraz sie tylko glowie codziennie nad imieniem :) narazie wygrywa Ada, ale wciaz przychodza nowe pomysle do glowy.
 
Do góry