reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zdjęcia rosnących Marcjaniątek

reklama
mala jak dumnie wygląda Twoja Oliwka z braciszkiem:-) Pinka Twoje pociechy tez wyglądaja przeuroczo:tak: zgrany duet;-) a ten leżaczek ma takie specjalne majtki zabezpieczające zamiast pasów? buziak Twój Szymuś jak zwykle powala swoją czuprynką i bogata mimika twarzy:-) Milutek domyślam się że te sukienusie to na chrzest:-) dziewczynki wygladały pieknie:-)Marta ale Pawełek rosnie:tak: gratatulacje:-) edit nikusia Kacperek to słodki bobas:-)
 
Ostatnia edycja:
Agnes
Lokata Kacperek sliczny ;-) taka kruszynka mała
happy8se.gif
patik80 ...
Lokata Kacperek to słodki bobas
biggrin.gif
Kacperek? Przecież ja mam córeczkę i na pewno nie ma na imię Kacper ;-)
 
lokatko tak to jest jak się ogląda szybko zdjęcia a dwulatka skacze Ci po plecach...wybacz taka pomyłkę:sorry2: zdjatka Twojej Malwinki też oglądałam - widać że polubiła swoje pluszaki - wygląda ślicznie:-) a Kacperek oczywiście jest od nikusi, och nie wiem jak mogłam taką gafę palnąć:zawstydzona/y:
 
Martuś - jakich masz fajnych chłopców, oj będa łamać serca!

Katjusza - Natalka super ma bystre spojrzenie, ciekawe czy zgadza się z tym napisem na bodziaku:)

Cat Ballou - synek cudny, zdjęcia wspaniałe, a te ze stópkami tylko w ramkę oprawić

Olus -Małgosia jaka juz duża, a piszesz, że to mały niejadek, a tu proszę panna z niej że ho, ho

Tak naprawdę to wszystkie nasze Marcjątka są wspaniałe i bardzo udane:):tak:
 
reklama
pinka - ale kluseczek ci rosnie hihi:) przeslodki:)
milu - wow wow wow!!! jakie one juz duze!!! jak dwa aniolki na tej fotce w bieli:)
nikusia - widze ze twoj to podobna kruszynka do mojego:) malenstwo!
 
Do góry