reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia rosnących Marcjaniątek

reklama
Hello. Tak wita dzień moja Malwiś.
Oby ten uśmiech zachował się do końca tego dnia ... a nie obraziłabym się gdyby moja Mała Mi zawsze taka była :blink:
Zdjęcie0956c.jpg
 
Vetus my tez na 1 jeszcze;) i zauwazyłam ze pampersa jedynki mocno sie odciskały na Gosce a te rosmanowskie sa lepsze rozmiarowo,tak jakby troche wieksze a tez 1,no i nie odparzaja nas;)
Lokata cudna fotka pieknej Malwinki:)
 
lokata- Malwinka urocza;-)
miluś twoje panny zawsze takie grzeczniutkie??? jak na fociach???


Futrzakowa Marta jak to mozliwe ze nosicie juz 3 ???? skoro wasze dzieci ważą mniej niż mój??????? a my nadal na 2 jedziemy......
 
lokata- Malwinka urocza;-)
miluś twoje panny zawsze takie grzeczniutkie??? jak na fociach???


Futrzakowa Marta jak to mozliwe ze nosicie juz 3 ???? skoro wasze dzieci ważą mniej niż mój??????? a my nadal na 2 jedziemy......

ja nie wiem ile mój waży...pewnie już ponad 5... ale 2 sa takie na styk że bardzo go gniotły no i pół dupki mu zawsze było widać co skutkowało wylewaniem się z pieluchy:-D i jak eksperymentalnie ubraliśmy 3 to się okazało że ideał:-D a 3 sa juz przecież od 4 kg:-D
 
reklama
ja nie wiem ile mój waży...pewnie już ponad 5... ale 2 sa takie na styk że bardzo go gniotły no i pół dupki mu zawsze było widać co skutkowało wylewaniem się z pieluchy:-D i jak eksperymentalnie ubraliśmy 3 to się okazało że ideał:-D a 3 sa juz przecież od 4 kg:-D

to może w takim razie jest dłuzszy niż Eric i dlatego pampki sa za mała ale ma duża pupe hahaah
 
Do góry