reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia rosnących Marcjaniątek

reklama
Pinus wczesniej to nawet go nie zauwazała,od niedawna wpatruje sie w niego z zaciekawieniem i wydaje mi sie ze bez strachu:)
 
Mama wpada w trans fotografowania:):-D:-);-):tak:



P1080632.jpgP1080634.jpgP1090059.jpgP1080919.jpgP1080830.jpgP1080882.jpg

P1080957.jpgP1090102.jpgP1090036.jpg

oj to poszalała z ilością zdjec.........no ale cóż poradzę że mam słodką dwójeczkę:):-D:-D
 
Megpl śliczny bobas i jak ładnie pozuje do zdjęć

Patik piękna dziewczynka z Waszej Zosi i jaka wystrojona

Ola Małgorzatka słodziutka :-)

Milutek no jasne, że szalej, w końcu dzieciaczki tak szybko rosną, Wasze księżniczki już takie duże i piękne jak zawsze
 
olus- to dobrze ze sie nie boi pózniej bedzie fajnie jak zacznie siedziec i raczkowac hehe

milus- szalone te twoje dziewczynki za mamusią:-p
 
Milutek dwie cudne księżniczki:-) jakoś mam wrażenie że czym one starsze tym widać coraz większe podobieństwo miedzy nimi...a liczbą zdjęć sie nie przejmuj, takie słodkości każdy z chęcią ogląda:-D
 
reklama
Mila nadal nie mogę wyjść z podziwu jakie one są różne :D ale obie piękne!! Jasiek będzie miał ciężki orzech do zgryzienia, którą wybrać ;) No chyba, że żadna go nie zechce hahahaha w końcu to księżniczki :D
 
Do góry