reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdjęcia rosnących Marcjaniątek

dzięki ale taka jaka ładna taka niedobra ahhahah myslałam juz o tym ;-)) i narazie jestem na etapie poszukiwan dobrej sprawdzonej agencji;-)
 
reklama
jako ze w koncu z naszego chucherka sie kluseczka robi i dzis skonczyk 8 tyg to tez wkleje fotki chociaz nie takie sliczne jak pinki np bo mojego urwisa to tak sie nie da uchwycic zeby sie nie ruszal wszedzie rozmazane zdjecia bo np jak sie obudzi to z miejsca sie chichra i nie idzie go uspokoic:):-) ATTACH=CONFIG]352350[/ATTACH] Zdjęcie0248.jpgZdjęcie0272.jpgZdjęcie0266.jpgZdjęcie0271.jpg
 

Załączniki

  • Zdjęcie0250.jpg
    Zdjęcie0250.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 39
Buziak no prosze juz i drugi podbrodek jest;) ile Twoj mały miał jak sie urodził i ile ma teraz?pytam bo moja jest dzien starsza i tez słabo tyje;)
 
szymonek mial 3700 jak sie urodzil a teraz ma 5.10. wiesz u nas jest problem z refluxem bo maly jadl pieknie ale wszystko zwracal np na poczatku tyl mi 450 gr na 5 dni a potem w ciagu 15 dni tylko 200 gr az w koncu mial 4.50 i 5 dni pozniej juz 4.48...i tu wkroczyl lekarz...teraz maly tyje ale musze z nim sie obchodzic jak z jajkiem glowki nie moze w trakcie odbicia ruszac bo tylko slyszysz jak mu wszystko juz do gardelka podchodzi i jesli by sie ruszyl to z miejsca bedzie wszystko na podlodze a tak jak go mozno trzymasz za kark i sie nie rusza to wszystko wraca z przelyu do zoladka i jest ok...po prostu musielismy sie naumiec z tym zyc...poki co...a ile ma twoja gosia i jak ci teraz przybiera?
 
to powiem ci ze jest miedzy nimi 300 gr roznicy to chyba nie tak zle dlatego ze np mi gp na wizycie mowil ze dziewczynki przybieraja wolniej niz chlopcy wiec nie martw sie skoro nie ma problemow z karmieniem i ladnie ci je to napewno przybiera w swoim tempie;-)
 
reklama
Malina- fotografia to moja pasja moze jak skoncze kursy to pomsle o czym swoim:-p
Buziak- z ostatniego zdjecia posikana jestem ahahh jak mu jajka zakryłaś :-D:-D Szymuś łodziak
 
Do góry