reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

Nie nie, cora nie jest do mnie wogole podobna.... duzy syn jest do mnie bardzo podobny... ale za to maly jest podobny do siostry i jak razem gdzies wychodzimy, zwykle pada pytanie a ktora to mama?!?!?! Roznica jest spora, ale bardzo fajnie sie zaklimatyzowali razem... z ta pomoca bywa roznie, starszaki raczej sa rozbiegane... ale jak juz sie spotkaja w kupie to jest kupa zabawy i smiechu... no i faktycznie zajma sie malym chwile.... ale tylko na chwile

Poziomki, dobrze ze to byla czekolada.... ja kiedys swojemu sredniakowi wyskrobywalam ciastoline z pysia, ktora starsza siostra dostala na gwiazde
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Młoda ale piękny synuś a jakie ma ząbki:)
Mycha piękna córeczka, ostatnie zdjęcie boskie!!!
Futrzaczku super rodzeństwo, a zdjęcie z mężem w tle bezcenne:)
Bra Lenka jest przecudna:)
Basiek ślicznotka!
Ainka ale masz przystojniachę!
Poziomki poziomeczki są słodziutkie, a dudu z czekoladą niesamowite!
Karolq piękna córeczka, a jak juz stoi!
Mijusia super dzieciaczki!
 
No to i Oliwierek się zaprezentuje:)
o3.jpg z dzisiejszej sesji przed choinką:)
o1.jpg
o2.jpg
 
reklama
Do góry