reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

Młoda Tymek to śliczy chłopczyk podobny do Ciebie, fajnie ząbki prezentuje,:-) a kotek wymiata:-D
Mycha przepiękna córcia, ostatnie zjęcie mnie powala cudowne ma oczy!:tak:
Futrzaczku ale Szymcio i Filip są do siebie podobni:szok:, Super są obaj:-) Dobrze żeś męża krocze zasłoniła, mój zaczyna się ubieranie od skarpetek;-):-D
Bra niech moc będzie z Lenką, :-psłodko wygląda w czerwieni tak świątecznie, ślinowe bańki są the best u nas też na czasie:tak:
Basiek Marti jest śliczna a mama nie morze się oprzeć spineczkom;-)
Ainka super świąteczne zdjęcie, Jasiek jest świetny, booooskie ma oczy :szok:
Karolq śliczna mała dama Ci rośnie, Zuzia ma chrapkę na choinkę;-)
Poziomki jakie skupienie, bardzo dobrze niech wcina niech rosną pyzy:tak:
 
reklama
Bra- śliczna uśmiechnięta niunia :-) a bluzeczkę ma superową!
Aina- taki słodki Jasiulek :* ojj dziadkowie będą zachwyceni :tak:
Poziomki- fantastyczna brygada :-) hehe fajne fotki
Basiekkk- tak tak strojnisia :tak: jest urocza
Karolqa- jaka zainteresowana choineczką :tak: super mała bystra kobietka :*

a co do skarpet to Nam babom to nic nie umknie uwadze :-D;-) ale fakt śmieszne jest ;-) ale ostrzegam raz jeszcze jak któraś naskarży D to już mnie na BB nie wpuści :-D
 
Poziomki wiem po kim Dudu takie łakome :-p Moja już by się dławiła z krztuszeniem i uduszeniem włącznie mając taki zestaw:sorry:
 
bra....Lenusia Mikołajka - Bomba!
basiek - Martynak słitaśna ;)
aina...Jasinek jest przeuroczy - te cudne oczęta....aaaa i tak bardzo przypomina mi mojego brata jak był mały
poziomki - w końcu udało mi się zobaczyć Twoje śliczne gwiazdy - wyluuuzowane panny z nich....czaaad:cool2:
karolqa - wooow, ale Twoja córa silna!:szok:a z kokardką - słodko :-)
 
To krzesełko z białą tacką to nowy nabytek,to z niebieską jest po Gabi:-)
Hope moje jak mają zupe z kawałkami to się dusza,krztusza itd.. ale jak dostaną coś w ręke to ciamkają:-D
86ania grzeczne na zdjęciach:-D
 
Poziomki no wypasione masz laseczki normalnie:-Dchoć widać na zdjęciach, że Lele szczuplejsza niż Dudu:-D
Ainka ale masz przystojniaczka, cała mamusia wypisz wymaluj:)
Karolq ja też mam słabość do spineczek, śliczna i silna Zuza, pieso też:tak:
 
A ja bardzo zadko sie udzielam, to dlatego, ze jestem bardzo zapracowana mama, ale sledze zdjecia naszych majowych malenstw i pomyslalam, zeby nadrobic zaleglosci, pochwale sie cala moja trojeczka....
Picture 040.jpg
A nawiasem mowiac, dzieci w poznym wieku i z duza roznica wieku, to bardzo fajne doswiadczenie i polecam kazdej 40 stce
 
reklama
Do góry