reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

mijusia...super gromadka!!!
poziomki...dudu rozbraja :-D no i wyszło szydło z worka - teraz już wiesz co robi jak nie patrzysz....wpiernicza czekoladę :-D
alex - te oczy, ta czupryna......ooooch! zakochałam się!!!!
 
reklama
nie wstawiałam zdjęć od początku listopada.. więc wybrałam i z listopada i ostatnie.. ale że nie z mieszczą się w 1 poście to w 1 dam listopad a w 2 grudzień :-p
1 na urodzinch u kolegi
PB060069.jpgDSC02145.jpg

na kolejnych urodzinach
DSC02211.jpgDSC02213.jpg
tu jak Emka chodzi przy łózku

DSC02405.jpgDesktop21.jpgDSC02388.jpg
i takie 2 :-)
DSC02377.jpgDSC02460.jpg
 
a tu z grudnia.. dziewczynki spały w pl w jednym łózku (nie mam jeszcze wszytskich zdjęc z pl więc wstawię jak mi kuzynka prześle bo ja miałam aparat ale bez ładowarki i mi padł po kilku dniach :-( )
DSCF1086.jpgDSCF1087.jpg112_4087.jpgDSCF1082.jpg
a tu już w Irlandii moje kochane aniołki :-)
całkiem Świątecznie :tak:

Desktop19.jpgDesktop20.jpgDSC02680.JPGDSC02703.jpg
i na koniec Emka która poszła a głęboką wodę i zrobiła swoej 3 pierwsze samodzielne kroczki :-)
na szczęscie mieliśmy aparat w sypialni bo robilismyim zdjęcia jak się bawią:-)
w ostatniej chwili mąłż uchwycił dreptającą Emkę

DSC02741.jpg
 
Ostatnia edycja:
Alex Oli uroczy, już łamie serca dziewczynom i to jakby nie patrzeć sporo starszym od siebie :-D to co będzie jak dorośnie ... Amant jak malowane

Kamcia świetna sesja, dziewczynki jak śpią - bardzo rozczulające zdjęcia ... kurcze kurcze takie dwie dorosłe panny w domu juz masz :tak:
 
Alex Olinek śliczny, normalnie jak dziewczynka, jego oczka, włoski - można się zakochać
Kamcia warto było się upominać o zdjecia, dziewczyny są słodkie zwłaszcza Emcia ma takie słodziachne fałdziochy, nie dość, że pięknie siedzi to jeszcze stoi i chodzi. Wielkie wow:szok:
 
reklama
Do góry