reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

reklama
Młoda jaki przystojniak, jak fajnie ząbki pokazuje
biggrin.gif

Mycha piękna córeczka, ostatnie zdjęcie rewelacja!!!
Futrzaczku ale chłopcy są do siebie podobni!!! obaj przystojniaki
biggrin.gif

Bra malutka mała strojnisia:-)super wygląda, Ola też ma od jakiegoś tygonia fazę na ślinowe bańki
yes2.gif

Basiek Marti jest śliczna :-)
Ainka Jasiek jest boski!!!
Poziomki małe poziomeczki są słodziutkie, do wycałowania i wyściskania:tak:
Karolq śliczna córeczka, a jaka silna!!!szok!!!:szok:
Mijusia super dzieciaczki, a pewnie dzięki takiej różnicy wieku masz super pomocników!!!
 
Mijusia super dzieciaczki. Różnica wieku faktycznie duża ale bynajmniej masz super pomocników przy maleństwie.
 
Mijusia ale masz super pomocników:tak: Jak popatrzyłam za zdjęcie bez powiększenia myślałam że to Ty z mężem i Olivierkiem:tak:;-) Olivier śliczota a czuprynka jaka bujna;-);-) podobnie jak u nas:tak:
Poziomki napewno Gabi podrzuciła stwierdziła, że dzidziuś głodny:-D
Mina z serii
- córciu jadłaś czekoladę?
- nie nie mamusiu nie jadłam!
:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry