reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

aaniaap jakie śliczne zdjęcie w liściach
ypra jaki cudny Krzysio, a jaki ma czarujący uśmiech...
86ania86 jaki Daruś piękny i jaki śliczny zielony wózek. Tobie też do twarzy z nową fryzurką, ale to już wiesz ;)
Maja no to prawdziwa zagadka, gdzie ta Polunia jest...hmmm...jaka ona śliczna panienka...
Czarna Nikolka jaka duuża dziewczynka...
styna Nadunia jaka umorusana smakowicie...i na huśtawce jaka dumna :)
Futrzaczku jakiego masz synka samodzielnego...no, no, no...
Matusia jaki choruszek śliczny...ale neich nam zdrowieje szybko...
Mandrzejczuk Oskarek z piesem...ale uroczy widok...My też mamy żyrafkowe rajtuzki tylko żółte.
Agnieszka jaki roześmiany łobuziak
Bra no słodziachna jak miód córcia...
 
reklama
kazda z nas jest wielka szczesciara, mamy piekne dzieci :tak:
dlugo mnie tu nie bylo, wybaczcie ze nie wymienie kazdego dzidziusia z osobna, ale jedna reka troche ciezko bybylo :-D

przypominam mojego Oskara
 

Załączniki

  • 007.jpg
    007.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 57
  • 012.jpg
    012.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 40
  • 013.jpg
    013.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 47
  • 017.jpg
    017.jpg
    28,6 KB · Wyświetleń: 47
Sylwia oskarkowi musi być milusio na tym futrze:-) rozkoszny jest:tak:
Joluś nie wierzę:szok: już wiem czemu cię tyle nie było Igorita goniłaś całymi dniami;-) a środkowy palec pokazuje w wiadomym celu "co jest? nie cykać mi fotek jak śpię":-D:-D:-D
 
Agacio nawet nie zauważyłam tego palucha :-D

Sylwia Oskarek jaki luzak na tym ostatnim zdjęciu :)

Igorowi wstawanie przy szczebelkach nie sprawia już żadnego problemu, ale jak próbuję go nagrać podczas wstawania to nie ma mowy, udaje ,że mnie nie widzi i zajmuje się wtedy skubaniem koszulki :-D
 
dziewczyny...ogladnelam zdjecia..i tak sie zastanawiam co te Wasze dzieci jedza ze już same stoją albo siedzą :rofl2:
mój Fran leniwy jest chyba, bo apetyt dopisuje :-)
tutaj ostatnie zdjecia naszego leniuszka
pop (1 of 1).jpg "co mi zdjecia robisz ?"opo (1 of 1).jpg atak nożnynok (1 of 1).jpg i resztki wysypki po trzydniówce:-D
 
reklama
sylwia Oskarek wspaniały chłopak widać, że kroma chlebka to jest to :)
jolek ja nie wierzę! no nie wierzę! pokazałam M stojącego Igorka i do tej pory zbiera szczękę z podłogi. on jest niesamowicie silny! wspaniały chłopak. rośnie nam jakiś sportowiec chyba, nie ma co :)
don kichot Franuś cudny chłopak, minki fajoskie robi :)
 
Do góry