reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

Karolq Zuzia się chyba z mamą o tej czerninie Matusiowej naczytała i kaczkę morduje ;-):-D:-D ślicznie zajada i pięknie siedzi wyprostowana niczym dama:tak:

Pod koniec ciąży nie wyglądałam wcale ciekawie:no: napuchniętai gruba... włoski też już dzisiaj inne;-)
 
reklama
maju te nasze córki chyba podobny gust mają :-D trzeba by je na "szoping' spiknąć :-D

karolg ale fajoskie zdjęcia, maly ma super "krzesełko" do wanny :-)słodziak malutki - chyba będzie lubił mięsko skoro tak za kaczkę sie zabiera:-D
 
Ostatnia edycja:
agacio maly pozeracz,zdjecie z mamusia sliczne i te same chrupki co moja zajada :)
po minie widze ze wrecz ubostwia hehe
karolq no nie moge te same rajty i kaczki-moja jej glowe traktuje jak smoczek hehe
slodziak maly:)
sylwia jaka zebra fajna,ostatnia minka powala:)
jolek pierwsza fota super,fajen ma wloski przystojniak
don spojrzenie lovelasa hehe sliczne ma oczy:)
agacio fajne foty,w okularach Franio wymiata:p
bra nie sciaga spinki?? Slodka:)
matusia super zdjecie,mala bidula...tez chcialabym zeby Nikola sie wychowywala z psiaiem,ale niestety
mandrzejczuk fajne ma bodziaki,zdjecie extra
agnieszka slodkiiiii:))))
 
Ostatnia edycja:
Ostatnio wzielam sie za komentowanie zdjatek i mi kluch wstal wiec nie dam rady skomentowac ale wszystkie dzieciaki sliczne!!!
Nom to ja tez sie pochwale ta moja lobuziarą:
PA252277.jpgP9222174.jpgP9252212.jpgPA242274.jpgPA222238.jpgPA222253.jpgPA232262.jpgPA232272.jpg

edit: Ze zdjec wywnioskowalam ze lubimy ubranka w paski:D
 
agacio widze ze chrupki na porzadku dziennym :-) w ogole powiem Ci ze mam podobne zdjecie jak bylam w ciazy, takie z kokarda, tylko bez golego brzuszka :D
karolq mała na zdjeciu ze spinką jest prześliczna, w ogole taka zdolniacha z niej ze woohooo:-)
wisienka te minki są takie zwariowane i śmieszne :rofl2:
 
reklama
sylwia jaki Oskarek rozanielony na ostatnim zdjęciu...słodkości!
jolek jak on stoi pięknie!!! Jaki już duuży smykolek
don Twój Franuś już wygląda jak taki doroślak kochany :) takie poważne spojrzenie na pierwszej fotce...
agacio Franuś śliczny i tuż po urodzeniu i już jako duży chłopczyk...Przystojniak chyba po mamusi :)
karolq a gdzie takie paczki rozdają? ja też taką chcę!!! A jaki obiadek dobry...Teraz i Zuzieńka smakowita :)
wisienka to fakt ubranka w paski rules :D Jaka łobuziara jak fajnie jęzorek pokazuje ma cudny uśmiech.
 
Do góry