reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

reklama
P1070391.jpg Majcik choruszek :-(
 
Styna masz sliczna coreczke i jak super w hustawce siedzi
Futrzaczku ale ty masz przystojniaka i te jego czarujace spojrzenie...bedzie mial powodzenie oj bedzie
Matusia bidulka mala wymeczona, ale jakiego ty masz piesa!!!!! To suczka?Jak tak to dawaj ja do mojego Majkiego, bo moj taki sam tylko krecony, tez zawsze wlezie tam gdzie mlody


Uploaded with ImageShack.us

ktos napisal wyzej ze ma takie samo zyrafkowe rajtuzy...tp jest pierwsza rzecz jaka kupilam na poczatku ciazy jak tyl;ko sie o niej dowiedzialam :tak:
 
mandrzejczuk, juz w ciąży Ci proponowałam skumać nasze psy. Mój to maltańczyk, tylko go wystrzygłam jak się Maja urodziła, żeby kłaków nie było, no i żeby Maja nie miała za co łapać i wyrywać ich.
 
Matusia- jakie słodkości kochane ! Majuniu zdróweczka :* a psinka cudna
Mandrzejczuk- widać że się lubią ! super Twój Oskarek ma loczka , taki haczyk na baby :-D;-):-) i wesoła bluzeczka , a te rajstopki to chyba zostaną z Wami na dłużej ;-)
 
Mandrzejczuk a ciągnie Oskar psiaka za uszy? fajnie razem wyglądają:-)
Matusia słodko razem wyglądają:tak: duzo zdrówka dla Majeczki!
Styna rozkoszna dziewczynka, zdjęcie z Toba jak idziecie się kąpać-super, super, super!!!
Futrzaczku Filipek zdolny chłopczyk:-)
Czarna Twoja córeczka to mały cukiereczek :)
Majeczka jest i śliczniutka Polusia:*!!!! przed Mamusią się chowa??
Ania Daruś maly eskimosik:) jak pierwszy spacerek w spacerówce?? Podobało się?
 
Futrzaku ale masz zdolniachę, włoski ma cudne:)
Styna - Nadia słodziutka, super w huśtawce siedzi i faktycznie wygląda na dużo starszą :tak:
Matusia bidulka z Twojej Majeczki słodko wygląda z piesem. Dużo zdrówka :)
Mandzejczuk świetne zdjęcie, też mamy takie biedronkowe rajtki:)
 
reklama
czarna , styna, śliczne zdjęcia
futrzaczku jaka zdolniacha z niego.. fakt niekapek musi być:tak:
bra no tak.. wszystko w zabawkowym prawie rózowe :-p to też córki znaleźć nie można.. jest jak kameleon :-D hehe
matusia malutka chora.. ale tak słodko tam sobie leży :-)
mandrzejczuk Oskar jest słodki .. hehe no i wszedzie ze swoim pupilem :-p

ypra na prawdę nie widzisz tam Viki??;-)

 
Do góry