reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

zdjęcia naszych kochanych maleństw

Zdjęcie0416.jpgZdjęcie0415.jpgWitamy cioteczki na pol roczku:)))
 
reklama
futrzaczek super chlopaki:)
malpeczka fantastyczna czworka;)
bra moje tez tak ucieka z bujaka,slodziak z niej a jaki kwiat we "wlosach"
aaniaa jak jesiennie,sliczne buziaki:)
ypra widze u krzysia lezenie na brzuszku gora,sliczny ma usmiech
86ania ale ma oczka ladne:)
majapolka Pola wsrod przyjaciol i ten mis molestowany haha,slicznie
 
Ania :-D:-D
Czarna śliczne Niki ma dołeczki
Ania Daruś ślicznie, taki opatulony :)
Majeczka Pola jest słodziachna, włoski ma czadowe. Jak moja Marti była malutka to była podobna do Polci, ale teraz się zmieniła włoski jej pojaśniały, a Poleczka dalej ma takie śliczne ciemne:)
Kamcia nieźle się Vika schowała:)
Ypra Krzyś ma śliczny uśmiech, cudne zdjęcia:)
aaniaap super te jesienne fotki, fajnie mieś kupelę blisko:)
Bra Lenka rządzi , z tym kwiatem cudownie:)
Małpeczka dzieciaki jak malowane:)
 
Kamcia ale się Vikunia wcięła:-D może chciała się zdrzemnąć w tym łóżeczku? a mama chałasu narobiła, że dziecko z chałupy nawiało;-):-D

Czarna słodziutka półroczna panienka:-) dołeczki cudne:*
Franek też ma jeden jak się uśmiecha, mam nadzieję że mu już zostanie bo laski lecą na dołeczek:-D
 
Ostatnia edycja:
Obejrzałam wszystkie fotki i wszystkie dzieciaczki są kochane. Pochwalimy się teraz naszymi fotkami już z UK
.22112011343.jpg tak ładnie sama już piję
DSC04873.jpggimnastyka
DSC04857.jpgjedno jeszcze z Polski w drodze na ostatnią kąpiel u dziadków
21112011342.jpgja i mój fotel
21112011341.jpg
18112011338.jpg
23112011348.jpgspacerek
23112011345.jpgw swoim żywiole na huśtawce

23112011344.jpg
DSC04876.jpgbawimy się
 
Maja- ależ słodziusieńka ta Twoja Polcia :-) :*
Czarna- rozkoszna dziewczynka :* , całuski na skończone pół roczku :*
Styna- ale Ci córcia urosła , tam jak ją trzymasz rozebraną to wygląda na wiele starszą :tak: jest kochana :-) a ta mina przy jedzeniu - bezcenna :-D

a ja też już potrafię sam pić więc mamcia kupuj nie kapek :-D;-)
Zdjęcie0326.jpgzdjęcie0327.jpgZdjęcie0328.jpgZdjęcie0329.jpg
 
reklama
Futrzaczku ona nosi ubranka na 9 miesięcy jest długa po tatusiu. Kurcze jak twój Filipcio fajnie pije, ale z niekapkiem bym się wstrzymała ja kupiłam i okazuje się że tylko uchwyty używamy bo mała kompletnie nie umie pić z niekapka, za dużo jeszcze z nich na raz leci. Tak patrzę i patrzę ale on ma super fryzurkę już i wogóle jaki słodziak.
 
Do góry