reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

Kathy, witaj w klubie. Ja po drugim dziecku czyli pewnie za kilka dobrych lat też się chyba zdecyduję, bo już dość mam wypychania stanika gąbkami :sorry2: Ja też jestem chuda, biust małe B, ale jakiś taki zwisły :-p
 
reklama
Tzn. staniki noszę a albo b z gąbkami i tak się pocieszam, że to małe b ;-). Tak czy siak brzuch mam większy niż piersi.:eek:
Chyba robi nam się z wątku zdjęciowego wątek cyckowy :laugh2:
 
Ostatnia edycja:
JA mam 70/75 D:zawstydzona/y: i to chyba duze D bo staniki sa na styk i chetnie bym troszeczke oddala tego biustu
ogolnie ciezko mi dobrac stanik w ktorym sie dobrze czuje bo jak miseczki sa dobre to w obwodzie jest za duzy
 
JA mam 70/75 D:zawstydzona/y: i to chyba duze D bo staniki sa na styk i chetnie bym troszeczke oddala tego biustu
ogolnie ciezko mi dobrac stanik w ktorym sie dobrze czuje bo jak miseczki sa dobre to w obwodzie jest za duzy

Mam to samo, teraz jak schudłam to mam znów D, bo 10 kg temu miałam ogromne arbuzy, które ciężko było mi nosić. Co do operacji po drugim dziecku, jeżeli takowe będzie będę chyba musiała zrobić sobie cycki, bo i naczej będą mi wisiały do pasa ;-):-p:-D:-D:-D
 
Robiłam dziś "przegląd" mojej teczki, w której trzymam czyte arkusze, chciałam przenieść na papier mój pomysł na barierki na schody do domu i znalazłam moje rysunki z przed 13 lat :zawstydzona/y:

...i moje ulubione...

Teraz to się śmieję z tych rysunków, takie nie dopracowane i skąd u mnie te pomysły :sorry:
 
DOTKAS NIKOMU NIE DOGODZI NATURA JA MAM -70 a:-D:-D:-D LEDWO CZYLI NALEŚNIK Z WISIENKĄ I MUSZĘ MIEC CYCKI BO CZUJE SIĘ NIEDOWARTOSCIOWANA I JAK NIE KOBIETA!!!!
Nienawidzę swoich piersi garbaty nos zniose ale nie brak cycek!
Mi nawet przytycie nie pomorze,bo nie bede się na siłe tuczyła,żeby miec pół nr wieksze bzdura(każdy mi to mów przytyj to dostaniesz)Nigdy w okresie karmienia miałam duże A także same widzicie :-:)-:)-(
 
piersi_przed.jpg

To akurat nie moje ale mam identyczne!!!Jedno jest pewne zwisać nie bedą!!!
Ja marze o takim małym C :cool2::cool2::cool2:
Muszę kasy dozbierać i robię zabieg!
Wkładki zawsze moge sobie wyjąć a co do wymiany ponoć one sa na stałe!
 
reklama
Kathy jezeli niemasz watpliwosci i lepiej sie bedziesz czula i oczywiscie stac Cie na to, ja nawet niewiem ile takie cos kosztuje liczy sie chyba w tysiacach co?
 
Do góry