reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

Ile Hanitek ma wloskow:tak:u nas to slabo:sorry:Widac ze zafascowana parkiem:tak:
Iwonka musielismy go mu podciac wloski bo nie wiem czy pisalam ze jak Kondzio byl z tata ten zlapal maszynke i przejechal; sobie przez srodek glowy:baffled:ma wyciety pasek:baffled:nadal go widac ale juz nie tak.musielibysmy go obciac na lyso:no:
 
reklama
mm, iwonka - Wstawiłam te zdjęcia tez na innym forum ale i tam zdjęcie z gazetą podobało się najbardziej.

Ha-NN-aH - Śliczna córcia, najbardziej spodobało mi się pierwsze zdjęcie. No i ty jaka laseczka :)
 
Takie tam foty najnowsze nasze.....
 

Załączniki

  • WAKACJE 2009 Dąbki ,Solec Kujawski,Białogard  KASIA K 506.jpg
    WAKACJE 2009 Dąbki ,Solec Kujawski,Białogard KASIA K 506.jpg
    70,6 KB · Wyświetleń: 42
  • WAKACJE 2009 Dąbki ,Solec Kujawski,Białogard  KASIA K 1569.jpg
    WAKACJE 2009 Dąbki ,Solec Kujawski,Białogard KASIA K 1569.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 44
Takie najbardziej aktualne nie majace miesiaca zdjecia :-)))
Ja z synkiem ,on sam,Nelcia z kuzyneczką i takie tam....




 

Załączniki

  • olo.jpg
    olo.jpg
    19,2 KB · Wyświetleń: 54
  • nel.jpg
    nel.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 52
  • my.jpg
    my.jpg
    31,8 KB · Wyświetleń: 64
  • kuzynki.jpg
    kuzynki.jpg
    37,4 KB · Wyświetleń: 52
Panistepelek widze ze Kladia sie wyjezdzila:tak:
Kathy no rzeczywiscie,ale jestes chuda:baffled:nie myslalam ze kiedys to napisze( lub powiem)ale pobilas mnie.Ja najmniej wazylam w drugim mies ciazy,chyba 44kg bo nic nie moglam jesc ale chyba grubiej niz ty teraz.Zrob cos z soba bo znikniesz:sorry:wiem co mowie bo cale zycie probuje przytyc i dopiero po ciazy troszke mi zostalo a wczesniej to byla masakra:baffled:
 
No ostatnio jak szłam na wesele do szwagierki to mi sasiadka powiedziała,że sama sukienka idzie...(miałam strasznie dopasowaną)
I ludzie m.ówią jak ty,że znikne.....Ale chyba nie z tego swiata bo chce,żyć ma dla kogo i juz się za siebie biorę obiecuje !:tak::tak::tak:Mój rozmiar spodni to 32!!!Jakaś masakra choć niewidzę w lustrze jakiejs strasznej chudziny bo widziałam gorsze ,nie narzekam choć płaska jestem jak mój A.:szok::szok::szok:
Zastanawiam się nad operacją i na 99% się już zdecydowałam tylko cii!!!!
Bo to nie ta pora i watek:tak:
 
reklama
To dobrze napisalam,bo ja w mych najchudzszych dniach mialam rozmiar 34:baffled;ponoc az mi uszy odstawaly:no:co do plaskosci to u mnie to samo:sorry:ale raczej bym nic nie zmienila,choc myslalam ale sie boje i chyba trzeba to wymieniac a co jak nas stac nie bedize potem:baffled:
 
Do góry