reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

reklama
kaptur:-):-)nie cierpi miec cos na glowie:-D:-D:-D

DSCF2267.jpg
DSCF2269.jpg

DSCF2302.jpgspanie w na miejscu podusi:-)


DSCF2304.jpg
i pisanie z mama a raczej proszenie sie;-)
 
tak wyglądał mój synuś 5 minut po wyjściu na pierwsze w życiu sanki sanki

dsc05409.jpg


trzeba było mu zmienić środek transportu :ico_haha_01:
dsc05438.jpg


no i Majutek
dsc05429.jpg

dsc05435.jpg

dsc05447.jpg
 
kwiateczek - Konradek super . Bardzo fajny ma ten bezrękawnik z kapturkiem. Aż mnie za gardło ścisnęło jak zobaczyłam takiego małego Konradka w wózku na tamtym wątku a tu i na filmach takie chłopisko już.

Cosmolady- uśmiałam sie
takaemotka.gif
. Nieźle, padl jak kawka.

Ja dzis też zaliczyłam pierwszy sankowy spacer i gdyby nie to, ze spacer był bardzo krótki ( jakieś pół godziny bo wyszliśmy za późno i już mróz był duży) to by zrobił to samo. Ledwo ruszliśmy a on już oczy szparki i i odlatuje. Musiałm go ciagle zagadywać i ruszać.
Majeczka poszalała. Dzieci to mają frajdę ze śniegu, bo my starzy to tylko, zasypane, ślisko, zimno, chcę wiosny
 
Cosmo - odlot! :-D

A my sanek nie nabylismy i teraz to już szkoda mi kasy, więc na sanki wybierzemy sie za rok :-p
Ale też mamy zimowe zdjecia...;-) - bo w zimowej czapce :-D

Fotki z niedzieli, przed wyjściem z domu:

nikol_8mcy%20082.jpg


nikol_8mcy%20085.jpg


nikol_8mcy%20087.jpg


nikol_8mcy%20083.jpg
 
anusia80 - Śliczną masz cureczkę. fajne ma te dżinsowe ogrodniczki :)

kwiateczek - Twój synek natomiast super ma pozycje do spania, wygląda to tak słodko. Co do kaptura, to moja Klaudia uwielbia jak jej się coś na głowę wkłada to ona zdejmuję i ma uciechę.

cosmolady - Oooo... jak słodko śpi na tych sankach.

kangurka - Śliczną czapeczkę ma cócia.
 
reklama
Apropos spania w różnych pozycjach, moje dziecko tak wczoraj spało podczas jednej drzemki:-):
 

Załączniki

  • DSC00843.JPG
    DSC00843.JPG
    66,7 KB · Wyświetleń: 41
  • DSC00844.JPG
    DSC00844.JPG
    75,4 KB · Wyświetleń: 45
  • DSC00845.JPG
    DSC00845.JPG
    73,2 KB · Wyświetleń: 38
Do góry