reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

reklama
panna_migotka - Widać Twojej córci w jednej pozycji nie jest wygodnie i szuka tej najlepszej :p

kangurka - Jak moja córcia się urodziła też była podobna do mnie a teraz to do męża.
 
To może i ja wstawie jakieś zdjęcia z zimowej sesji :p
 

Załączniki

  • zimowo.jpg
    zimowo.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 55
  • zimowo 2.jpg
    zimowo 2.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 59
Niewiedzialam ktore zdjecie pokazac,zreszta nie mam czasu wogole wiec wklejam linka do najnowszych fotek

Na tych co Klaudia jest cała w buraczkach to sie zagapiłam w tv ,a w tym czasie ona dopadła sie do talerza Vanesski ,pozostawionego niedojedzonego ;-)
 
Ostatnia edycja:
Iwonka super te Twoje dziewuszki :tak::-), czy ten park, który widać na jednym ze zdjęć to ten na Woli??? Klaudusia jest bardzo duża, no i powtórzę się już po raz kolejny- Klaudia to mniejsza kopia Vaneski :tak::-)
 
reklama
Niedzielny spacerek po obrzydliwym ciągle (gdzie ta zieleń?!?!) parku :-p

z tatusiem
nikol_9mcy%20009.jpg


nikol_9mcy%20025.jpg


z mamusią
nikol_9mcy%20020.jpg


i Nikolka opatulona
nikol_9mcy%20012.jpg


nikol_9mcy%20015.jpg


PS. Jak ja bym chciała mieć taką cerę jak mają niemowlęta... :sorry2:
 
Do góry