reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

kangurka - Park pomalutku będzie robił się coraz to ładniejszy i spacerki będą jeszcze milsze i dla Nas Mam a w szczególności dla Dzieci, bo nie będą musiały byc takie opatulone.
Śliczną masz córcię.
 
reklama
Kangurka dla mnie może być i park bez zieleni, oby moje dziecko tak nie chorowało i w końcu mogło sobie wyjść na taki właśnie spacerek. A my chcąc nie chcąc musimy siedzieć w domu i czekać aż choróbsko w końcu odpuści. A Nikolka to sama słodycz i jaka zadowolona w nowym wóziu:-D.
 


mój mały poszukiwacz skarbów:)


przygotowania do spacerku:-)


a tak wygląda nasza okolica w słoneczny dzień:tak:


śliczne macie dzieciaczki:tak::-) muszę porobić parę nowych fotek bo ostatnio jakoś nie mam chęci do tego:-(
 
natanek - Widzę, że Twój synek chyba lubi się ubierać w przeciwieństwie do mojej córci.
Bardzo ładną okolice masz.

A teraz fotorelacja z tego o czym pisałam na innym wątku, czyli wstawanie do misia i wdrapywanie się na moje nogi.
 

Załączniki

  • P2281592.jpg
    P2281592.jpg
    20,7 KB · Wyświetleń: 24
  • P2281595.jpg
    P2281595.jpg
    21,9 KB · Wyświetleń: 25
  • P2281594.jpg
    P2281594.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 26
  • P2281588.jpg
    P2281588.jpg
    16,4 KB · Wyświetleń: 25
  • P3021604.jpg
    P3021604.jpg
    23,9 KB · Wyświetleń: 29
  • P2281590.jpg
    P2281590.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 28
  • P3021602.jpg
    P3021602.jpg
    24,3 KB · Wyświetleń: 29
panistepelek nie narzekam,przewaznie jest grzeczny przy ubieraniu i przewijaniu:tak:
widzę,że twoja dzidzia nieżle sobie radzi w szaleństwach:-D:-D:-D
 
reklama
Hania :-D sliczna! i cudne ma wloski!

wrzucam ten link ;-) a propos dziwnych pozycji, w ktorych sypiaja dzieciaki ;-)

[video=youtube;iXbxbMilQXY]http://www.youtube.com/watch?v=iXbxbMilQXY&[/video]
 
Do góry