reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

reklama
Dotkass - podobają mi się te zdjęcia, zwłaszcza te trochę rozmazane, naparwdę.

madzia - Super Dzieciaczki.

mamita - Zuzia na tych zdjęciach wyglada jak mały łobuziak i chyba nawet waży ździebko więcej od mojej Klaudii.
 
Dotkass zdjecia fajne,super kolory i zamazy wyszly.:tak:

Madzia dzieciaczki cudne a Ritka faktycznie na tym ostatnim zdjeciu jak z pozowania u fotografa,sliczna blondyneczka.:tak::-)

Mamita Zuzia na tym srodkowym zdjeciu to taka jak mala dama;-),sliczna dziewczynka:tak::-)
 
Madzia cudne masz dzieciaczki, Ritka to taki mały rozrabiak, co???;-)

mamita, Zuzia rzeczywiście duża, wogóle bym nie powiedziała, że urodziła się wcześniej :tak::-)

Dziękuję za komplementy, co do rozmazania było zamierzone, w końcu jechaliśmy koło 160 km/h, więc szkoda było nie wykorzystać tej opcji :tak:
 
Moje słodziutkie dzieciątko wymyśliło dziś nową pozycję, nie wiem skąd to wzięła, pewnie czysty przypadek :sorry:, zdjęcia zatytułowałam "Święte Dziecko Pogańskich Rodziców" :-p;-):-D:-D:-D
 

Załączniki

  • 20091009.jpg
    20091009.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 44
  • 20091009 (1).jpg
    20091009 (1).jpg
    24 KB · Wyświetleń: 43
  • 20091009 (2).jpg
    20091009 (2).jpg
    21 KB · Wyświetleń: 40
reklama
Do góry