reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zdięcia naszych dzieciaczków i ich mam :-)

mamita- ja to po raz kolejny napiszę i będę pisać nadal - Zuzia jest taaaaka śliczna. Potwierdzam zdanie przedmówczyń ( przedpisalczyń) nie wygląda jak wcześniak. Trzymam kciuki żeby szybko zaczęła śmigać , będziesz wklejać tylko zdjęcia smug, taki dymek jak w kreskówkach ze Strusiem Pędziwiatrem.

Dotkass- ależ to oczywiste. Dziecko się buntuje zawsze przeciw temu co ma w domu. Jak jej będziecie dawać dużo luzu to konserwatystka wyrośnie, ze nie pogadasz bo ci ekskomunikę założy i basta.

Miku jak nie zważam gdzie włazi (tak na niby, żeby nie myślał,ze jestem strachajło) to sobie przynosi taboret, odwraca do góry nogami i wchodzi do środka jak do klatki i siedzi jak trusia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
szopek, dotkass - Widzę, że Wasze pociechy lubią mebelki do siedzenia tylko wykorzystuja je nie tak jak trzeba :p

Wiem, że moje rysuneczki to nic w porównaniu z tym co pokazała Dotkass, ale chyba nie trzeba mieć super talenty by czasem coś nabazgrać :p

Taka jakaś anielica (niestety zaplamione dziś zostało)
6rsmsn.jpg


serducho z roslinkami.
t688dd.jpg


Teraz tak wirtualnie napiję się z Wami za moje zdrówko
11v421t.jpg


I jeszcze troche egoizmy - podobnie jak wyżej ale wyjątkowo z usmiechem.
2e4c3h4.jpg
 
Niezly spryciarz z Kondzia

Panistepelek sliczny usmiech. Scielas wlosy???Wydawalo mi sie, ze mialas dluzsze.
Bardzo ladne rysunki.
 
reklama
kwiateczek - Co dwa smoczki to nie jeden :p

Dotkass - zobaczymy co da się zrobić z tym usmiechem :p

mm - Dziękuję. A włosy mam poprosty z tyłu podpięte :p. Ale jak kiedyś pierwszy raz taką fryzurkę sobie strzeliłam to moja mama uwierzyła, że naprawdę sobie włosy skróciłam :p
 
Do góry