reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Hess lacznie to w sumie 3ka ;) Mam corke, ktora ma ponad 6 lat.
Daje rade bo co mam nie dac :) Czasem jestem niewyspana, zmeczona ale tez nieustannie szczesliwa.
Ostatnim rzutem na tasme udalo sie nam ivf. Potem w razie niepowodzenia miala byc tylko adopcja i koniec leczenia. Teraz bylibysmy juz po kursie i czekalibysmy na dzieciatko. A tak mamy nasza wyczekana dwojeczke ;)
My za rok lub ponad rok tez wrocimy po naszego mrozaka i zamykamy juz kramik na 4 dzieci ;)
 
reklama
Witajcie dziewczyny. Troszkę mnie tu nie było. Fajne czytać wasze posty kochane o waszych maleństwach. Ja już tylko wspominam jak to było z moim synkiem jak był malutki ;) czas leci szybko korzystajcie moje drogie jak najdłużej z tych chwil. Kochane postanowiłam napisać bo to forum jest mi najbliższe sercu. Było róznie,po moim upadku kochane podniosłam się i myślę że jest już dobrze. No ale do rzeczy... nie wierzę w cuda w ani nic podobnego a tu nagle. Po 8 latach mogę powiedzieć że chyba stał się CUD. Zaszłam naturalnie w ciążę. Szok szok i jeszcze raz szok. Przypomnę tylko ze stwierdzono u mnie 2 niedrozne jajowody. W poprzedni piątek zobaczyłam 2 kreski na teście. oczywiście nie jest tak cudownie jak bym chciała. Jestem akurat w szpitalu bo lekko krwawie. Okazało się że mam krwiaka no i czekamy. Wczoraj zrobili mi betę jest piękna jutro powtórka czy oby na pewno rośnie.
Kochane pisze to bo prócz najbliższej rodziny nikt nie wie jeszcze o tym i na razie poczekam z tym wszystkim. Ale pierwsza myśl jaka mi przyszła to właśnie to forum. To wy bylyscie mi najbliższe w trudnych chwilach. No i jak dobrze pójdzie to razem HESS przejdziemy do historii. Trzymajcie się ciepło kochane.
 
Madziu:** z całego serca życzę Ci, by ten CUD trwał! Nasze Maluszki są silne i dadzą radę krwiakom! I mnie była tragiczna sytuacja, a Polka ma już dwa miesiące... u Ciebie też tak będzie! Kibicuje i zaciskam piesci! I pisz nam tu, jak sie z Kropkiem macie;)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Madziu:** z całego serca życzę Ci, by ten CUD trwał! Nasze Maluszki są silne i dadzą radę krwiakom! I mnie była tragiczna sytuacja, a Polka ma już dwa miesiące... u Ciebie też tak będzie! Kibicuje i zaciskam piesci! I pisz nam tu, jak sie z Kropkiem macie;)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję Anika ;) martwią mnie te plamienia. przez poprzedni tydzień był tylko "taki brązowy brud"a od soboty właśnie już lekka krew. No cóż muszę czekać i być cierpliwa. Co ma być to i tak będzie
 
Tola gratuluję bliźniaków. Wielkie szczęście was spotkało.

Magda trzymam za ciebie mocno kciuki i mam nadzieję że będzie wszystko dobrze. Jak widać po przykładzie Aniki krwiak jest do wyleczenia i pokonania. Gratuluję takiego cudu. Może ktoś na górze postanowił ci wynagrodzić wszystkie trudy.

Ja byłam na tej wizycie co wam pisałam i wszystko jest dobrze. Serduszko ślicznie pikalo. Mam teraz 9 tc i jestem przeszczesliwa. Pozdrawiam was wszystkie i życzę wszystkiego dobrego.
 
Madziu serdeczne gratulacje :) widać, że i z niedrożnymi jajowodami cuda jednak się zdarzają w postaci ciąży :) ...oby krwiaczek szybko się wchłonął, a Ty mogła cieszyć się tym pięknym stanem ;) jeszcze raz gratuluję i trzymam kciuki za kolejne tygodnie/miesiące :*
 
24magda09 - wow, dziewczyno gratuluję. Wspaniała nowina, cud nad cudem, nawet pobił mój cud, hihi. Życzę Ci dużo zdrowia, nudnej ciąży i żeby krwiak szybko się wchłoną. Dawaj nam znać co się dzieje u Ciebie :)

Iga - Ty też nam się melduj częściej :)

Tola - no mam nadzieję, że uda Wam się i będziecie mieć magiczną 4 :)
Pochwalilabys się fotką jakąś, oczywiście jeśli chcesz :)
 
Kochane moje dziękuję za tak mile słowa. na was zawsze można liczyć. Ja niestety nadal w szpitalu przestałam krwawic a od niedawna niestety znowu krew. Tracę nadzieję że jednak wszystko będzie dobrze.
 
reklama
Kochane moje dziękuję za tak mile słowa. na was zawsze można liczyć. Ja niestety nadal w szpitalu przestałam krwawic a od niedawna niestety znowu krew. Tracę nadzieję że jednak wszystko będzie dobrze.
Bądź dobrej myśli, u aniki11 też był krwiak, a wszystko jak widać skończyło się dobrze.
Myślami jestem z Wami i zaciskam kciuki :)
 
Do góry