reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Podłamałam się troszkę
II weryfikacja 7dpt
Beta 0,4
Estradiol 888
Progesteron 22

Mówią żeby jeszcze miec nadzieje, ale ja nie wiem czy ktos miał tak żeby urosło później, chociaż z drugiej strony wczoraj dopiero zaczęły kłuć mnie jajniki a ze byly podane morule w 5 dobie to może wolniej się rozwijają nie wiem juz co myśleć
 
Wiesz co mnie trudno powiedzieć nie mam takiego doświadczenia bo to moja pierwsza procedura była . Ale ja w 10dpt miałam 12 i Dr mówił ze to mało ale że był pozytyw to musiałam powtórzyć za dwie doby. Chyba nie ma reguły i jeżeli nie wystapiło krwawienie to trzeba te 3 weryfikacje zrobić żeby być pewnym bo wszystko może się zdarzyć.
3 masz w środę tak?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny
Tak tylko pokrótce jestem w końcu w domu tydzień w szpitalu mały powtórka z rozgrywki nie doleczone zapalenie płuc i mykoplazma niby jest lepiej ale chyba tak nie do końca :-( ze mną też coś nie tak ostatni okres spóźnił się 3 dni a potem trwał 3 gdzie zwykle trwa u mnie 7 bolą od czasu do czasu jajniki i podbrzusze przy stosunku nigdy tak się nie działo :-( muszę chyba znów udać się do lekarza ale nie mam ani czasu ani sił :-(
Kaiiina kochana trzymaj się u mnie było to samo wody odeszły w 34 tyg i urodził się Nataniel :-) ciążę wysokiego ryzyka miałam od 13 tyg i przetrwałam więc i ty dasz rade.
KasiaAnna gratuluję pozytywnej bety :-)
Tiutienka nie liczyła bym na wiele ale wieże w cuda więc i może tobie się uda.
Madziula_87 kochana zdrówka tobie i Lance :-)
 
Wiesz co mnie trudno powiedzieć nie mam takiego doświadczenia bo to moja pierwsza procedura była . Ale ja w 10dpt miałam 12 i Dr mówił ze to mało ale że był pozytyw to musiałam powtórzyć za dwie doby. Chyba nie ma reguły i jeżeli nie wystapiło krwawienie to trzeba te 3 weryfikacje zrobić żeby być pewnym bo wszystko może się zdarzyć.
3 masz w środę tak?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
W czwartek mam 3 weryfikację
 
bernadetta - cieszę się, że się odezwałaś. Kurcze, mam nadzieję, że u Ciebie będzie już wszystko dobrze. Twój organizm może się rozregulował przez ciągły stres? Ale warto iść do lekarza w wolnej chwili. A co z synkiem? Jeszcze mu coś dolega? Musi teraz dojść do siebie, wzmocnić się.

tiutienka - mam nadzieję, że III weryfikacja pozytywnie Cię zaskoczy, ale z drugiej strony chyba jakby już miało coś pokazać to by pokazało. Pierwszy wynik mógł być jeszcze napędzany pozostałościami po lekach. Jednak niezmiennie zaciskam kciuki :)
 
Powiedzcie mi dziewczyny czy ciąże z in vitro liczy się jak naturalną od pierwszego dnia ostatniej miesiączki?
Bo już tyle się naczytałam, że sama zwątpiłam [emoji18]

Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hess z małym niby ok ale tak do końca to nie wiem badania wyszły w porządku crp niskie a mimo to miał zapalenie płuc test na mykoplazme wątpliwy na płucach liczne pojedyncze rzerzenia a z pojedynczymi wysłany do domu tylko dlatego że wziął już wszystko co było możliwe 3 antybiotyki doustne jeden dożylnie, 6 inhalacji dziennie przez tydzień, do tego krople syropy i testy alergologiczne bo podejrzewam że leczyly go same nie wiedząc na co :-( o dziwo synek w dobrej formie bawi się i biega :-) co do mnie to chyba jest coś na rzeczy bo nie raz już miałam potężny stres i gw ogóle a okres przychodził co do godziny i zawsze trwał minimum 7 dni więc wizyta u lekarza musi być tylko nie wiem kiedy :-(
 
Do góry