reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kaiinko jak tam po wizycie? :cool2:
KATE23 kciuki za Maluszki niech ładnie się dzielą i szybko u Mamusi zamieszkują :happy:
Madziu dużo sił dla Was... znam dużo Dzieciaczków z ZD i to są prze kochane Dzieciaki;-) ;)

U mnie wszystko dobrze... zaczynamy 37 tydzień i wyglądamy tak :-) :):
20160521_111245-2.jpg
 

Załączniki

  • 20160521_111245-2.jpg
    20160521_111245-2.jpg
    96,2 KB · Wyświetleń: 60
reklama
tak tak jestem już po wizycie... u mnie wszystko dobrze ,no prawie (nie licząc problemów z sercem tachykardii zatokowej)
a u dzidzi wszystko w porządku:) maleństwo już ma 15 cm i waży 193 g:) no niestety dziecko odziedziczyło po mamusi upartość bo za pierona nie chce poazać kto siedzi w brzuszku:))
dostałam wynik pappa jest wszystko w jak najlepszym porządku:)) maleństwo ładniutko się rozwija i oby tak do końca!:)
na 9.06 na naszą rocznicę ślubu mamy USG połówkowe:) może dostaniemy niespodziankę:)) a na 18.06 mamy wizyte u naszego gin:)
 
Witam,
Madziu śliczny brzuszek:p szalenie ten czas leci:) jeny ja miliony lat temu miałam taki domek przed sobą:ninja2:
Kaiina super że Maleństwo zdrowo rośnie, oby tak dalej:biggrin2:

Do mnie wczoraj późnym popołudniem dzwonił embriolog - że 3 zarodki mają się dobrze (były na etapie prawidłowej zygoty, pow że na ten moment nic nie można stwierdzić:unsure:) i transfer zaplanowany jest na wtorek na 12.45 - kurde nic mi pani Dr nie mówiła że będziemy czekać do 5 doby i jestem mega przerażona czy moje kropki wytrzymają do tego czasu:zawstydzona/y: ostatnio niezaciekawie im to wyszło:-( :( na dodatek dzisiaj wstałam z bólem w podbrzuszu, wzdętym brzuchem i cały dzień obolała łażę:wściekła/y: modlę się, żeby mi znowu nie odwołali transferu bo już całkowicie zostanę z niczym:sad: przepraszam, że tak Wam tu smęcę, ale cholernie się martwię:-( :( wiara w to, że wszystko zakończy się sukcesem staje się coraz słabsza:baffled: dobra, koniec marudzenia, jutro ma być bardzo ciepły dzień, ja wybieram się z Młodym do kościoła, potem do Mamy na obiadek, więc jakoś dzień zleci:-) :) życzę miłej resztki weekendu:cool2:
 
kaiiina - cieszę się, że z dzieckiem wszystko dobrze, oby tak dalej. Mam też nadzieję, że Twoje problemy z sercem też wrócą do normy.

KATE23 - proszę wziąć się w garść i myśleć pozytywnie. Dobrze będzie, do 5 doby zarodeczki elegancko się rozwiną. Nie ma innej opcji. Oby brzuch Ci szybko przeszedł. Aby uniknąć ew. hiperki pij dużo wody i jedz dużo nabiału.
 
Jutro odpoczywamy i zbieramy nowe siły na nadchodzący nowy tydzień :)

MAJ


23 - KasiaAnna - wizyta w trakcie stymulacji
24 - KATE23 - transfer !!
24- Hess- wizyta u gina prowadzącego ciążę
27/28 - KasiaAnna - punkcja !!

CZERWIEC

1- anika11 - usg połówkowe
2 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
7/9 - Madziula_87 - cc jak źle
9 - kaiiina - usg połówkowe
14/16 - Madziula_87 - cc jak ok (stawiam na tą opcję)
18 - kaiiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
 
Jutro trzymamy kciuki za kurnik KasiAnny :)

MAJ


23 - KasiaAnna - wizyta w trakcie stymulacji

24 - KATE23 - transfer!!
24- Hess- wizyta u gina prowadzącego ciążę
25 - KasiaAnna - wizyta w trakcie stymulacji
27 - KasiaAnna - punkcja !!

CZERWIEC

1- anika11 - usg połówkowe
2 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
7/9 - Madziula_87 - cc jak źle
9 - kaiiina - usg połówkowe
14/16 - Madziula_87 - cc jak ok (stawiam na tą opcję)
18 - kaiiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
 
Ostatnia edycja:
Hej Kochane!
Ja już po wizycie [emoji16]
Wszystko idzie bardzo dobrze jajeczka urosły do takich rozmiarów ze sama już mogłam je dojrzeć na usg i wiem o czym mowa [emoji4]
Jestem bardzo zadowolona i podekscytowana ! [emoji1]
W środę mam jeszcze badanie na estradiol i wizytę pózniej .
A w piątek moje Drogie mam punkcję [emoji85]
Miłego słonecznego dnia Dziewczyny!
[emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry