reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

O, to ładnie :) Ja już mam 6 kg na plusie, oczywiście w tym dziecko :D
Jasne, płacić będziemy 250 zł , w tym nagranie płytki.
 
reklama
Witam,
Magda trzymam kciuki za dobre wieści:) odpoczywaj:biggrin2:
Anika jeny ale Ty chudzinka jesteś:biggrin2: ja tak ważyłam w ciąży z Antkiem, teraz niestety mi się przytyło:oo:
Hess cudnych widoków:-D
Powiem Wam, że mam stresa przed jutrzejszą punkcją i nie chodzi tu o zabieg tylko o te moje jajca:zawstydzona/y: liczę bardzo na to, że mnie nie zawiodą - ta samo jak armia M;) bo to niestety moje ostatnie podejście w programie bo o komercyjnym to mogę tylko pomarzyć:baffled: chciałabym już być po wszystkim, żeby wiedzieć na czym stojęo_O nic, zobaczymy jutro:oops: miłego wieczoru:p
 
Cześć dziewczyny!

Przepraszam ze tak mało mnie było ostatnio ale mam kompletne urwanie głowy... [emoji53]
Dziś byłam na wizycie i okazuje sie że estradiol mało i wolno rośnie więc Dr przepisał mi Puregon - jakby mało było kłucia [emoji17]
W poniedziałek z rana mam wykonać badania na estradiol i potrzebne do punkcji. Pan Dr mówi ze ogólnie jest bardzo dobrze - chociaż tyle, punkcję przewiduje na piątek bądź sobotę . Okaże się na dniach.
KATE23 czekam na relacje zdane z punkcji! Jestem nią przerażona . Jednocześnie trzymam kciuki!
Wybaczcie za brak mojej obecności postaram się Wam zdawać relacje na bieżąco.
Trzymajcie się wszystkie! [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
KATE23 - będzie dobrze, nie martw się :)

KasiaAnna - nie bój się punkcji, to nic strasznego :)

A to mój synek:

1463600652-1d1mld.jpeg
 
Dziś trzymamy kciuki za jajcobranie KATE23 !!

MAJ


19 - KATE23 - punkcja !!

21 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
23 - KasiaAnna - wizyta w trakcie stymulacji
24- Hess- wizyta u gina prowadzącego ciążę
27/28 - KasiaAnna - punkcja !!

CZERWIEC

1- anika11 - usg połówkowe
2 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
7/9 - Madziula_87 - cc jak źle
14/16 - Madziula_87 - cc jak ok (stawiam na tą opcję;))

KasiaAnna - w poniedziałek oprócz badań masz też wizytę?
 
Ostatnia edycja:
Hess, cudne zdjęcie:) usmiechnę się do doktora, by przy oakzji połówkowych (22tydzien) zrobił nam fotkę Młodej :)

KAte, kciuki! czekamy na wiesci :)
 
reklama
Dziewczyny ja tylko na chwilkę. Ok.16 dostałam tel.wiedziałam że po 1 dniu nie może być dobrze. Niestety dziewczynka z ZD. Moja nadzieja i wiara mnie opuściła. Kochane moje dziękuję wam z całego serca za wsparcie które tu otrzymałam tylko wy mnie rozumialyscie na prawdę. Będę wam kibicować z całego serducha bo na to zaslugujecie najbardziej. Życzę wam uprawnionych kreseczek i nie zapomnianych chwil przy narodzinach swoich bobasków. Dziękuję Wam za wszystko.
 
Do góry