reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

ooo Kate, dzisiaj wizyta w klinice :) czekam z niecierpliwoscią na info :)

Ilka, kciuki masz jak w banku ;)

Bernadetta, dopisz mnie na 11.05 - wizyta u gin prowadzącej ciążę ;)

dziewczyny, życzę Wam dobrego dnia i tygodnia! u mnie zapowiada się dosyc intensywnie - po uczelnianym weekendzie nadrabiam zaległosci na praktykach, wiec prawie cały tydzien zajety :/
 
reklama
Kate za wizytę w Klinice kciuki :)
Ilka za szczęśliwy, szybciutki transferek kciuki :)
Iskra ja byłam na wizycie w 27dpt i było już serduszko ;) powodzenia i pięknych widoków ;)
 
KATE23 - za Ciebie też trzymam kciuki.
ilka_a - jak tam transfer?
iskra82 - i co zdecydowałaś? Pójdziesz na wizytę wg zaleceń?
anika11 - pracuś z Ciebie widzę :). Tylko się nie przemęczaj.

A ja zaraz wychodzę na warsztaty dla przyszłych mam "Mamo to ja" :D. Może będą mówić coś ciekawego. Przynajmniej są blisko mnie :D
 
Już po transferze [emoji6] dostałam jeden zarodek klasy 4AA , miały buc dwa , ale nie sprawdzili i dwa mi zamrozili 3AA i 2 BC , wiec w sumie 3 zarodki z 4 dojrzałych komórek . Betę mam zrobić 6 maja , wiec proszę o wpisanie [emoji6]
Brałam tez akupunkturę przed i po ... Miałam cykora , ale okazało sie , ze niepotrzebnie [emoji4]

Dziewczyny jak już zacisnęłyście kciuki to nie puszczajcie do 6 maja. [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ilka_a gratki już zaciskam kciuki i ich nie puszczę☺
Tak zdecydowałam się zgodnie z zaleceniami chociaż już chciałabym wiedzieć na cud czekam 10 lat ale no cóż .... In vitro uczy cierpliwości.
A wiecie co zaczęłam sobie wkręcać fazę że beta za wysoka jak na 11 dpt.☺ normalnie bądź człowieku mądry☺ A wy jak myslicie?
 
Hej.jestem mam taki Sajgon w pracy ze ledwo zyje nerwice To ja już mam więc teraz to tylko depresja mi zostala wykoncza mnie w tej robocie nerwowo
Iskra gratuluję i życzę spokojnej i nudnej ciąży ☺
Ilka kciuki za mega bete☺
Bernadetta przykro mi ale na pocieszenie Ci dodam, ze i ja zaraz zakończę przygodę z ivf więc nie będziesz sama

U mnie D... Nie mam jeszcze @z masakra nie byłam dziś w Gamceie wizyra przedłużona na środę o ile hrabina przyjdzie - w ciąży raczej nie jestem bo mnie boli brzuch, więc jestem mega zła bo nic nie idzie tak jak trzeba miłej nocy☺
 
reklama
Kate23 tak mi przykro że i tobie wszystko pod górkę ja dla urozmaicenia zaczęłam starania naturalne heh jak by to miało pomóc no ale cóż narazie tyle mi pozostało więc zakupiłam trochę ziolek wyczytanych w necie i od wczoraj start zaczęły mi się dni płodne więc do dzieła jak zwykle na początku euforia że może się uda a potem im bliżej @ tym większa pewność że nic z tego :-( no ale nic nie ma co biadolic trzeba brać się za robotę w sobotę przyjeżdżają turyści więc trzeba ogarnąć domki miłego dnia dziewczyny.
 
Do góry