reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

iskra82 - beta super, prg faktycznie nieco niski. Ja tem się godzinami nie przejmowałam. Brałam rano, popołudniu i wieczorem, potem tylko 2 razy dziennie. I to było wszystko pi razy oko. Brałam jak wstałam, potem jakoś przy obiedzie i jak szłam spać, nie trzymałam się stałych godzin. A Ty jaką masz brać dawkę Luteiny?

Na gorączkę możesz brać paracetamol.

Życzę Ci zdrówka i jeszcze raz gratuluję bety :)
 
reklama
Jak beta będzie powyżej 1000, to będzie widać już pęcherzyk ciążowy, może nawet ciałko żółte. A jak jest beta powyżej 10000 to już powinno być serduszko.
A lekarz nie powiedział kiedy masz przyjść na usg?
 
Hess no właśnie nie Na wypisie mam napisane że w 25 dniu po transferze i potem 36. Ale nie jestem pewna czy chce gnać 600 km wolę to zrobić u siebie☺ Na wypisie jest napisane że też tak można więc spoko.
Zatem zastanawiam się kiedy udac do gina?.
 
Iskra gratulacje !!! [emoji3][emoji106]piękna beta [emoji4] . Ja Ci nie powiem kiedy do gina , ale skoro na wypisie jest ,ze w 25 dniu to chyba wcześniej nie ma potrzeby [emoji6]

U nas dzień pełen relaksu , mąż odpalił grilla :) a po jedzonku odpoczywamy na kanapie [emoji6] jutro transfer, a ja jakoś nie przeżywam jak wcześniej i mało tego nie myśle nawet [emoji5]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ilka_a - kciuki za transfer. Podejście prawidłowe, relaks i zero niepotrzebnych myśli :)

Iskra82 - to może dla pewności poczekaj do tego 25 dpt, to wtedy będzie większa pewność, że coś będzie widać.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ilka, kciuki za transfer:) cieszę sie, ze miałaś spokojna niedzielę i się zrelaksowalas :)

Iskra, mnie lekarka chciała zobaczyć 4tygodnie po transferze, więc zgadzaloby się to z Twoimi zaleceniami :)

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kochane dziś trzymamy kciuki za Kate23 i udaną wizytę w klinice oraz Ilka_a i udany transfer ;-)

25 - Kate23 - wizyta w klinice
25 - Ilka_a - transfer


Kwiecień

27- Hess - usg połówkowe
29 - 24magda09 - usg genetyczne plus pappa
29- Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę

MAJ
6- Ilka_a - I pozytywna beta
9 - 24magda09 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
11- Anika11- wizyta u gina prowadzącego ciążę
16 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
21 - Kaiina - wizyta u gina prowadzącego ciążę
 
Ostatnia edycja:
Do góry